Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, pousuwam zbędne choć z drugiej post napisany tam daje możliwość śledzenia nowych postów w temacie. [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 11:34_________________________________________________Artur... czekałem wczoraj na kolejny odcinek telenoweli a tu nic :przebiegly:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzisz Reniu My tu piszemy a Wy spicie...mlodziez lata gdzies bo sie im wakacje zaczely... :polew: :polew: :polew:

A jak widzisz ja jesli chodzi o czas to znajde na wszystko...na pisanie...na :ad: i na pisanie scenariusza na glupie domysly i insynuacje co niektorych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zawiodłeś mnie ;(

:nabijasie:

Opublikowano

dobra obiecuje Ci ze jesli tylko Zuza znajdzie wieczorem czas to Cie nie zawiedziemy :gwizdanie:

Reniu a tak apropo...to gdzie ustaliliscie z Majkim nastepny spot??

Opublikowano

Zuza będzie wieczorem w przerwach między meczami i po meczach też... Artur, musimy uknuć jakąś intrygę, co by towarzystwo mogło sobie pofantazjować i pospekulować (to teraz takie modne słowo, podoba mi się)...

Opublikowano

Zuza będzie wieczorem w przerwach między meczami i po meczach też... Artur, musimy uknuć jakąś intrygę, co by towarzystwo mogło sobie pofantazjować i pospekulować (to teraz takie modne słowo, podoba mi się)...

Ja to bym sobie na lody pojechał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zuza będzie wieczorem w przerwach między meczami i po meczach też... Artur, musimy uknuć jakąś intrygę, co by towarzystwo mogło sobie pofantazjować i pospekulować (to teraz takie modne słowo, podoba mi się)...

Zuzk@ cos wymyslimy :wink4:

Po co cos knuc poprostu powedzmy im prawde :good:

Opublikowano
Opublikowano

dzikeuje Reniu - juz tam mi podali strone

ale i tak bardzo dziekuje za zaangazowanie :notworthy:

Opublikowano

Widzę, że już ryleś wątek o podświetaniu :kox:

Przeryłem wszystkie 46 stron wątku :pali:

Opublikowano

Zuza będzie wieczorem w przerwach między meczami i po meczach też... Artur, musimy uknuć jakąś intrygę, co by towarzystwo mogło sobie pofantazjować i pospekulować (to teraz takie modne słowo, podoba mi się)...

Zuzk@ cos wymyslimy :wink4:

Po co cos knuc poprostu powedzmy im prawde :good:

Ale którą prawdę??? :polew:

Opublikowano

Zuza będzie wieczorem w przerwach między meczami i po meczach też... Artur, musimy uknuć jakąś intrygę, co by towarzystwo mogło sobie pofantazjować i pospekulować (to teraz takie modne słowo, podoba mi się)...

Zuzk@ cos wymyslimy :wink4:

Po co cos knuc poprostu powedzmy im prawde :good:

Ale którą prawdę??? :polew:

:tongue4: a niech sie glowia :tongue4:

Opublikowano

W sumie, Artur, masz rację, jesteśmy wszystkim winni szczerość, w końcu tworzymy jeden team... :naughty:

Opublikowano

Wow... odcinek telenoweli zaczał się wcześniej. W następnym odcinku dojdą do wniosku że jednak lepiej powiedzieć wszystkim :polew:

Opublikowano

Reniu, nie popędzaj nas, bo telenowela straci sens... :cool1:

Opublikowano

Musisz mi wybaczyć... zawsze drę łacha z telenowel :kox: Postaram się jakoś powstrzymać :polew:

Opublikowano

Reniu to wszystko sie wyjasni gdzies przy stronie 2348 :polew: :polew: :polew:

no albo na kolejnym spocie :wink4:

Opublikowano
s108612489066360jpg495.jpg:nabijasie::nabijasie::nabijasie:
Opublikowano

Chyba Artur dokładnie nie uzgodniliśmy, ja myślałam o wielkim wyznaniu na stronie 3000 :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.