Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 09:04_________________________________________________Kierownik - w innym watku pisales cos ze zapowiada sie gruby spot, bo beda goscie z innego regionu...mozesz rozwinac tamat??

Wybaczcie , byłem juz taki padnięty wieczorem ... że tylko naśmieciłem

za 2-3 tygodnie mają w planie przyjechać do bydgoszczy na spot dwaj członkowie b5 battalion - Topor i Jozek726

mile widziana duza frekwencja na tym spocie , aby pokazac ze w kujawsko-pomorskim tez nie próżnujemy tylko mamy zajebistą ekipe ... mowa też tu do ludzi z Torunia , żeby majki czasem sam nie przyjechał bo bedzie foch :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

myślę, że na pralce przy włączonej wirówce... no nic...

:mysli: ciekawe komu szaleje wyobraźnia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie , byłem juz taki padnięty wieczorem ... że tylko naśmieciłem

za 2-3 tygodnie mają w planie przyjechać do bydgoszczy na spot dwaj członkowie b5 battalion - Topor i Jozek726

mile widziana duza frekwencja na tym spocie , aby pokazac ze w kujawsko-pomorskim tez nie próżnujemy tylko mamy zajebistą ekipe ... mowa też tu do ludzi z Torunia , żeby majki czasem sam nie przyjechał bo bedzie foch :>

Fajnie chłopaków będzie gościć ale nie róbmy przehajpa :naughty: Topor przecież był już u nas na spontanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 auta + jego , no to taki coś skromny ten spontan był :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to był spontan a nie "spontan" umawiany tydzień przed :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i nie wierze... :polew: :polew: :polew:

to ja nawet seks z Zuza uprawialem :mysli: :mysli: nie pamietam :polew: :polew: :polew:

Ale skoro Wy wiecie to pewnie mi powiecie- kiedy?gdzie? i w jakich pozycjach? :polew: :polew: :polew: Oj panowie, panowie...wasza wyobraznia nie zna granic :polew:

No a ze Audi ma dobrze wyposazona- to moze w niej zamieszkam jak mnie z domu wyrzuca (pralka i lodowka jest) :polew:

PS. Majki a Ty o moja kobiete sie nie martw ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam dla Was odcinek pilotazowy nowego serialu A4-klub.pl

Pilot

W "Autoświecie" ukazuje się kompromitujące zdjęcie audicy Artura z niedorobionymi zawiasami w lodówce. Artur uważa, że to może zaszkodzić jego karierze jako wodza lakierników. Reniu próbuje namówić Artura, by poszli do kościoła, żeby Artur dał na mszę i wspólnie pomodlą się za udane :ad: schowka, ale Artur kategorycznie odmawia. Zuzie nie podoba się obcesowy sposób, w jaki Artur zwraca się do Proboszcza, ponieważ chciałaby aby w końcu dał na zapowiedzi :polew:. Zuza zwierza się Blondi, że Artur posiada nieustanny apetyt na seks. Czuje się przytłoczona tymi wszystkimi postami na forum i z nadzieją czeka az Majki ogarnie temat. Wyznaje, że od pewnego czasu zaczęła go nawet unikać. Grzegorz postanawia zerwać kontakty z Żabką dlatego że czuje, że go po tym całym :ad: Żabka go zawiodła (nie chce jeździć bez paliwa :polew:)

Hyhyhy

Artur ja nie wiem gdzie ty wyczytales tutaj ze uprawiales cos z Zuzka :P Chyba ze mowisz o uprawianiu marchwi na rabatach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i nie wierze... :polew: :polew: :polew:

to ja nawet seks z Zuza uprawialem :mysli: :mysli: nie pamietam :polew: :polew: :polew:

Ale skoro Wy wiecie to pewnie mi powiecie- kiedy?gdzie? i w jakich pozycjach? :polew: :polew: :polew: Oj panowie, panowie...wasza wyobraznia nie zna granic :polew:

No a ze Audi ma dobrze wyposazona- to moze w niej zamieszkam jak mnie z domu wyrzuca (pralka i lodowka jest) :polew:

PS. Majki a Ty o moja kobiete sie nie martw ... :evil:

czytaj uwaznie ,nikt nie pisał ze uprawiałeś :polew:

no martwie się bo z jednej strony nie wiadomo na jakim jestes etapie w tych sprawach a z drugiej czy wogóle jest jakas :sexinbed::naughty::tongue4::polew:

różne orientacje są, a żyjemy w wolnym kraju :polew: ale nie mamy jeszcze zalegalizowanych związków homo... yyyyeeeeyy no wiesz :tongue4:

dlatego się martwię o Ciebie Arturze :gwizdanie:

kiedy nas oswiecisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chceie wiedziec?? [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 15:26_________________________________________________ile mam aktualnie kobiet?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chceie wiedziec?? [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 15:26_________________________________________________ile mam aktualnie kobiet?? :tongue4:

Hmmm... oby tylko ich imiona nie kończyły się na .jpg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chceie wiedziec?? [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 15:26_________________________________________________ile mam aktualnie kobiet?? :tongue4:

Hmmm... oby tylko ich imiona nie kończyły się na .jpg :polew:

nie no Reniu teraz ze mna pojechales :polew: :polew: :polew:

Uwierz ze nie koncza sie na.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu uwierzy jak zrobisz cos w tej sprawie :tongue4:

to mamy nadzieje że pokazesz, przedstawisz jedną z nich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki jedna z nich juz Ci przedstawialm jak na swoj pierwszy spot przyjechalem...i mozesz luknac na NK...

a druga to moja tajemnica :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj że pan bóg kazał się dzielić :naughty:

widziałes ile ja mam i wcale nie pilnuje :tongue4:

wzajemne zaufanie to podstawa, nie badź jak pies ogrodnika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...