Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

PS. Ci co wstana rano to sie za glowy polapia i to nie od zimnego browara :):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciales napisac pogryzie :polew:

PS. Majki bez urazy...poprostu jest wesolo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu ale :ad: przede wszystkim :polew:

Ano... jak ulał pasuje tu przedstawiona sytuacja :naughty:

Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.

Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... :shocked: Majki nie ma siły pisać bo spiekł się jak frytka na dzisiejszym wyjeździe ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... :shocked: Majki nie ma siły pisać bo spiekł się jak frytka na dzisiejszym wyjeździe ;(

witam wszytskich :good: dokladnie sie spieklem :kox:

nie będe nikogo opierdzielał :gwizdanie: zastanawiam się nad dalszym ciągiem mundialu :mysli:

niemcy-anglia...byłem za niemcami

niemcy-argentyna...bylem za argentyną

hiszpania-paragwaj...za hiszpanią

brazyli nie ma :wallbash:

ogolnie jestem za hiszpanią,ale obawiam się ze niemcy ich spiorą :confused4:

ale moje ciche myslenie to finał holandia - hiszpania :gwizdanie:

no ale nic wczoraj sie spieklem i trochę browarków sie przez cały dzień wypiło

aaa,toć dziś jeszcze wybory prezydenckie :naughty:

Kaczyński - Komorowski :decayed:

i cała słoneczna niedziela upłynie relaksująco :cool1::good:

pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 08:30_________________________________________________no i derby na żużlu dzis jeszcze

Unibax - Polonia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

dopiero wstalem...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 09:04_________________________________________________Kierownik - w innym watku pisales cos ze zapowiada sie gruby spot, bo beda goscie z innego regionu...mozesz rozwinac tamat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Majkiemu chyba poważnie słońce zaszkodziło wczoraj, bo nie ma żadnego umoralniania, ani narzekania na spam... :kwasny:

Majki, liczyliśmy na Ciebie... może jednak chociaż krótkie zdanie??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...