Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i jest elegancko :decayed::cool1::good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

72562447d413cdaamed.jpg

12db697fb3b10c44med.jpg

za obślinione klawiatury właściciel żabki nie odpowiada :polew:

nie no teraz zabka jest pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

a zdjecie po obniżeniu ???

Opublikowano

przecież to są zdjęcia po glebie ... :shocked:

Opublikowano

Dopiero wróciłem z Sopotu.Było super.Troszke autko przedmuchałem na A1 :naughty: Jakieś 210 poszło i jeszcze można było wiecej ale jakoś zabrakło drogi :polew::kox: W AQaparku było super.Ceny piwa :thumbdown: po 7 zł.Też jak Majki za mocno spiekłem się .Miłego i spokojnego tygodnia wszystkim :>

...Silnik: AHH 1.9 90PS..... to musisz miec naprawde zdrowy silnik...... albo gorka byla bardo stroma, wsumie widzialem na forum kolesia ktoru 90 konnym zeciorem popierdzielal 210 :polew:

Opublikowano
a zdjecie po obniżeniu ???
:lol1:

Fajnie siadła. Mogłeś wstawić większą wersję fotek :gwizdanie:

72562447d413cdaa.jpg

12db697fb3b10c44.jpg

tu dla porównania kierowca wykonywał prace na wysokości :decayed:

785034c9d959c2e8.jpg

Opublikowano

kuzwa znowu, niech zmieni ten opis bo to co pisze to sie kupy nie trzyma z tym opisem....

Opublikowano

Juz dobrze... to mi się poje*ało :polew:

Opublikowano

what?[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:27_________________________________________________to czyli very fast car...

Opublikowano

to są ci właśnie pseudoznawcy :polew:

o wypraszam sobie ja nie jestem pseudoznawca i nawet nie ukrywam tego ze sie nie znam na :ad:

W nastepnym wydaniu WYborczej maja sie ukazac przeprosiny :polew:

Opublikowano

Kierownik jak wrażenia z jazdy?? :kox:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:35_________________________________________________

to są ci właśnie pseudoznawcy :polew:

o wypraszam sobie ja nie jestem pseudoznawca i nawet nie ukrywam tego ze sie nie znam na :ad:

W nastepnym wydaniu WYborczej maja sie ukazac przeprosiny :polew:

rozwiesze plakaty z przeprosinami w każdym większym mieście w europie :wink4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:36_________________________________________________Reniu pięknej audiczki fotki wstawiłeś :slina: ....ach przecież to moja :kox:
Opublikowano

Sztywno i nisko ... i dlatego widzi mi sie :decayed:

Opublikowano

Heloł, tęskniłam za Wami i już wróciłam... widzę, że jak mnie nie było to tu się walki kogutów odbywały... a może ktoś by mnie zapytał o zdanie???

Opublikowano

no patrzcie patrzcie kto wrócił :decayed:

znów będzie ciekawie :cool1:

Opublikowano

witam wszystkich :decayed: wróciłem dzisiaj z wesela z DE. Audików widziałem mnóstwo i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że kolejne też będzie na 100% S-line :decayed: kiedy jakiś spot? mam nadzieję, że nie w weekend... albo jak w weekend to niedziela ok 18 bo w piątek wyjeżdżam na 3 dni do Ustronia Morskiego opić troszkę sesję... pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

siema Jędras :hi:

Opublikowano

siema wszystkim...

Widze, że Zuzk@ wrocila... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.