Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo... zaginiony rycerz się odnalazł... :naughty:

tak tak rycerz wrocil...a raczej dotarl do pracy :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam vag-com w wersji 704.1 lub wyżej. Jak by ktoś zapodał linka czy cuś... :naughty:

Mam wersję bez key i mało lotto... :kwasny:

Opublikowano

Zbroja polakierowana, wypastowana i wypolerowana??? :polew:

Opublikowano

Reniu fajny ten filmik muszę przyznać.. montaż daje rade..

widać różnice miedzy tamtymi spotami a warszawskimi

przede wszystkim w wyscigach z GT boardu ścigają sie ze startu lotnego gdzie wpływ trakcji i zdolnosci kierowcy sa mniejsze a liczy sie bardziej moc auta...

wa-wa to już miejskie szaleństwo z kreski.. co na pewno jest bardziej widowiskowe...

no i furki..... spora rozbieżność ...

Zobacz jak to wygląda od kuchni:

Casting i 500 KM Nissan Skyline GTR - Adrenaline Motorsport

Polecam ich nowsze filmy, goście za***iście idą do przodu... progress kuna jest :slina:

Opublikowano

To nie Lew, to skorpion i baaaaardzo ciężko go rozdrażnić :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 14:14_________________________________________________Tak przy okazji: Karol i inni, przypominam o koncercie Dżemu i Strachy na Lachy w sobotę!!! :hi:

Ehh skorpiony to zle znaki :evil:

A co do Soboty ja jestem nadal za, a jak wyjdzie to pewnie bede wiedziec w sobote :) na tą chwile fifti fifti

Opublikowano

Zbroja polakierowana, wypastowana i wypolerowana??? :polew:

nie stoi brudna na parkingu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

az mnie glowa boli juz od tego spamu :decayed:

Na spota jestem chętny :decayed:

Opublikowano

Kieras niezle wyjaśniłeś wszystkich prawym pasem spod świateł :naughty:

Opublikowano

Kieras wczoraj Cie chyba w Carrefourze widziałem około 19, dobrze jeszcze widziałem?

Opublikowano

Kieras niezle wyjaśniłeś wszystkich prawym pasem spod świateł :naughty:

trzeba bylo pokazać ze sa CCCO i inne samochody... a zreszta wygłupiałem sie z pania z czarnego TT :gwizdanie:

Kieras wczoraj Cie chyba w Carrefourze widziałem około 19, dobrze jeszcze widziałem?

dobrze widzialeś , szkoda ze ja nie widziałem ... wypad po wieczornego browarka :decayed:

Opublikowano

:kox:

cd6079ef4615a2admed.jpg

Opublikowano

To nie Lew, to skorpion i baaaaardzo ciężko go rozdrażnić :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 14:14_________________________________________________Tak przy okazji: Karol i inni, przypominam o koncercie Dżemu i Strachy na Lachy w sobotę!!! :hi:

Ehh skorpiony to zle znaki :evil:

A co do Soboty ja jestem nadal za, a jak wyjdzie to pewnie bede wiedziec w sobote :) na tą chwile fifti fifti

a Ty przepraszam jaki jesteś znak zodiaku??? Skorpion to najlepszy znak...

Opublikowano

Ale koledzy co to znaczy wyjaśnić kogoś? W szkole tak mnie nie uczyli :dontknow:

Można wyjaśnić komuś sytuację ale kogoś? :no:

Opublikowano

hehe pytaj Majkiego...to spec od wyjasniania kogoś :polew:

Opublikowano

Ale koledzy co to znaczy wyjaśnić kogoś? W szkole tak mnie nie uczyli :dontknow:

Można wyjaśnić komuś sytuację ale kogoś? :no:

mnie też tak uczyli... :good:

Opublikowano

hehe pytaj Majkiego...to spec od wyjasniania kogoś :polew:

Przejmujcie tylko dobre wzorce :kox:

Opublikowano

Hmmm.. slang wkrada się coraz bardziej brudnymi butami w nasz język... jeszcze trochę, a trzeba będzie napisać słownik to wyjaśnienia tego cudotwórstwa... i tu mała uwaga do panów, którzy nadużywają tzw. kropek i przecinków w swoich wypowiedziach.. :thumbdown:

Opublikowano

Mówisz o rzucaniu mięsem?

Opublikowano

Mówisz o rzucaniu mięsem?

:polew:
Opublikowano

jeszcze tylko pół godziny i do domu :dance: :dance: :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.