Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Reniu, mówię o rzucaniu mięsem... czasem to aż ciężko w tym potoku przekleństw wyłowić sens wypowiedzi...

I jeszcze jedno, nie mam na myśli naszych spotów bo tam, wszyscy się ładnie wypowiadają, przynajmniej przy kobietach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze jedno, nie mam na myśli naszych spotów bo tam, wszyscy się ładnie wypowiadają

bo my wszyscy kulturalni i eleganccy jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Zuza :> W pracy z pewnością spotykasz się z nadmiarem czerwonego, krwistego mięsa :naughty:

Ja czasem lubię sypnąć wiązanką która podkreśla moje wzburzenie lub trudny do opisania zachwyt...

Weźmy prosty przykład: "O kur** ja pier***" i wszyscy wiedzą o co chodzi :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 15:37_________________________________________________583363.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Reniu, mówię o rzucaniu mięsem... czasem to aż ciężko w tym potoku przekleństw wyłowić sens wypowiedzi...

I jeszcze jedno, nie mam na myśli naszych spotów bo tam, wszyscy się ładnie wypowiadają, przynajmniej przy kobietach :naughty:

No ja zbyt często nie używam takich zwrotów, ani na forum ani na spotach ale na obronę uciśnionych podam przykład:

Wykład prof. Jana Miodka:

"Kiedy człowiek się potknie albo skaleczy woła 'O k**wa!'. To cudowne, lapidarne słowo wyraża jakże wiele uczuć począwszy od zdenerwowania, rozczarowania poprzez zdziwienie, fascynację, a na radości i satysfakcji kończąc. Przeciętny Polak w rozmowie z przyjacielem opowiada np: 'Idę sobie stary przez ulicę, patrzę, a tam taka d*pa, że o k**wa'. k**wa może również wystepować w charakterze interpunktora czyli zwykłego przecinka np: 'Przychodzę k**wa do niego, patrzę k**wa, a tam jego żona, no i się k**wa wkurwiłem no nie?'. Czasem k**wa zastępuje tytuł naukowy lub służbowy, gdy nie wiemy, jak się zwrócić do jakiejś osoby płci żeńskiej np. 'Chodź tu kurwo jedna!'. Używamy k**wy do charakteryzowania osób np. 'Nie jest k**wa brzydka'; 'O k**wa, takiej k**wie napewno nie pożyczę', czy jako przerwy na zastanowienie np: 'Czekaj, czy ja k**wa lubię poziomki?'. Wyobraźmy sobie jak ubogi byłby słownik przeciętnego Polaka bez prostej k**wy. Idziemy sobie przez ulicę, potykamy się nagle i mówimy do siebie: 'Bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy'. Wszystkie te i o wiele jeszcze bogatsze treści i emocje wyraża proste 'O k**wa!', które wyczerpuje sprawę. Gdyby Polakom zakazać k**wy, niektórzy z nich przestaliby w ogóle mówić, gdyż nie umieliby wyrażać inaczej swoich uczuć. Cała Polska zaczęłaby porozumiewać się na gesty i migi. Doprowadziłoby to do nerwic, niezrozumien, niepewności i niepotrzebnych naprężeń w Narodzie Polskim. A wszystko przez jedną małą k**wę. Dziwi jednak jedno - dlaczego słowo to nie jest używane publicznie (nie licząc filmów typu 'PSY', gdzie aktorzy prześcigają się w rzucaniu k**wami), praktycznie nie słyszymy aby politycy czy dziennikarze wplatali w swe zdania zgrabne k**wy. Pomyślmy o ile piękniej wyglądałaby prognoza pogody wygłoszona w nastepujący sposób: 'Na zachodzie zachmurzenie bedzie k**wa umiarkowane, wiatr raczej k**wa silny. Temperatura maksymalna ok. 2 st. Celsjusza, a wiec k**ewsko zimno k**wa będzie. Ogólnie, to k**wa jesień idzie'."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Reniu, to w pracy mam tego full... mało tego... czasem, żeby przekazać polecenie to też muszę wpleść kilka przecinków w swoją wypowiedź, bo jak mówię kulturalnie to kompletnie nie dociera... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... Klasyka :pali:

Zuza... wierzę, byłem w armii i wielu baranów musiałem słuchać, taki język jest i był na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś widzieć minę niektórych, jak w pewnym momencie tracę cierpliwość i ni stąd ni zowąd z moich ust pada bardzo dosadne zdanie poprzeplatane przecinkami, wypowiedziane stanowczym tonem... i nagle zalega cisza i wszyscy robią wielkie oczy... i komunikat dociera do odbiorcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zbyt kulturalny nie jestem :tongue4:

klne jak szewc...w pracy mnie nauczyli :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja też, ale czasem staram się hamować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu wiedzieć gdzie można sobie pozwolić :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 15:53_________________________________________________Dobra, spier*** do domu i żeby mi tu kur** porządek był jak kur*** mnie nie będzie! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Reniu to spie....j :polew: :polew: :polew:

Podłapaleś :thumbup:

Noga motyla! Kto taką pogodę zamówił?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny ale nie wtedy kiedy wychodze w cienkiej koszuli z pracy :disgust:

PS. paczka doszła :kox: tak, TA paczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówię że TA paczka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...