Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

pracę czas zacząć :decayed:

nie ma usprawiedliwienia dla nikogo :tongue4

ja już pisałem wcześniej, że idę ze znajomymi z liceum. gdyby wcześniej propozycja padła to pewnie bym przyjechał.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już pisałem wcześniej, że idę ze znajomymi z liceum. gdyby wcześniej propozycja padła to pewnie bym przyjechał.

No tak ty chociaz pisales :polew: Spoko wyrowna sie w niedziele bo teraz chyba mega squad sie szykuje

Opublikowano

a zresztą kłócilibyśmy się pewnie bo Wy za Niemcami, a ja za Hiszpanią :P

Opublikowano

:bry:

no to chyba powinnismy podziekowac Karolowi za zajecie sie Zuzk@ :wink4:

Opublikowano

dzię-ku-je-my :polew:

Opublikowano

dzię-ku-je-my :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czesc Tomus :wink4:

mysl o mnie na jutro :gwizdanie: (moje wycieraczki)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dzię-ku-je-my :polew:

:polew: :polew: :polew:

no mówiłeś, żeby podziękować to podziękowałem tak jak mnie w szkole uczyli... podstawowej :polew:

Opublikowano

czesc Tomus :wink4:

mysl o mnie na jutro :gwizdanie: (moje wycieraczki)

No myślę, myślę. A o której ma być spot w niedzielę?

Opublikowano

Mysle ze spot jest chyba ustalony na 18...

Moze ktos zacznie jakas liste na ten niedzielny spocik :evil:

chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

Opublikowano

Do 17 też zdążysz wytrzeźwieć :naughty: Mi to w sumie obojętne :tongue4:

Opublikowano

Reniu dam rade...teraz zmykam na pare godzin zalatwic sprawy a jak juz sie zaloguje w pracy to...na bank tu wroce :polew:

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. ...

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. ...

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. .....

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka-( obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy :wallbash:

5. ..

Opublikowano

dzię-ku-je-my :polew:

:polew: :polew: :polew:

no mówiłeś, żeby podziękować to podziękowałem tak jak mnie w szkole uczyli... podstawowej :polew:

to teraz wkrecamy żaróweczki! Raz raz!!!

...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

To bylo niepotrzebne...

Opublikowano

...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

cyt. Karrolus

To bylo niepotrzebne...

eeeee...

Karolu, toć Majk pisał, że ustalamy spot w jakimś małym gronie, więc myślę, że Artur, chciał dać

Temu Majku szansę na współudział w planowaniu spotkania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.