Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

własnie tego sie obawiam , chyba zrezygnuje z tego moda , a szkoda , bo odrazu poprawił by wyglad auta

Dzieki za pomoc ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie

Czy ktoś sie orientuje w temacie "rezania" prawego lusterka od Anglika do B5 ?

Czytałem ze to szkło jest zwierciadłowe ... i moze byc problem z widocznościom , ale tez wiem że binek miał takiego moda , lecz kurcze na forum to chyba go od dawna nie bylo , a chciałbym wiedziec jak on sobie z tym poradził :hi: ...

Prosze bardzo:

http://www.a4-klub.pl/smf/meetingi_kujawskopomorskie-t20452.0.html;msg1424446#msg1424446

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest caly watek jak to przelozyc, poszukaj na forum[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 20:00_________________________________________________no wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu jako że masz to forum w małym palcu może podrzuciłbyś mi temat odnośnie oświetlenia wnętrza w B5 po lifcie. Chodzi mi o to jak dobrać się do tych małych lampek w przedniej lampce i jak rozebrać tylną lampkę. Najlepiej jeszcze jakby była rozpiska jakie żarówki tam są. Mam zamiar wymienić wszystko na diody, a z moimi zdolnościami zaraz będę musiał szukać lampek na allegro bo coś połamie :wallbash:. Do postoju zostałem już zmotywowany bo prawy się przepalił :evil:.

Z góry dziękuję :hi:

Fajna skórka :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_tapicerke_skorzana_komplet_boczki_fotele_podlokietnik-t142016.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwarzasz wszystko delikatnie plaskim śrubunkiem i bedzie jak ta lala ... wszedzie sa prawie żarówki rurkowe 36 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej większej to wiem że rurkowe bo już wymieniłem - miałem diody z B4. Ale w tych mniejszych? Musze to na spokojnie obadać ale lekko mam stracha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23

11. Felipe+rodzina 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23

11. Felipe+rodzina 99%

witam wszystkich :tongue4:

z całym szacunkiem dla was, pomimo letko napiętej sytuacji i wymianie zdań na forum, co niektórzy wiedzą a w szczególności mój dobry kolega Artur że praktycznie zawsze byłem na spotach nawet sam z torunia :naughty: dużo razy

trochę się u mnie sprawy służbowe zmieniaja ostatnio, nie wiem jak z urlopem będzie :mysli:

nie przyjade na spota w niedziele :wallbash: chcę wykorzystac pogodę więc jadę na cały dzionek nad morze :cool1: i pewnie nie będe żałował bo ma być :heat::beach:

a my nie raz będziemy sie widzieć, chyba że spocik nad morzem zrobimy :gwizdanie:

ogólnie pozdrowionka dla wszystkich :a4fan:

i kiełbase mi zostawić bo w sumie gdzieś kolo takiej godzinki bede wracał, bo przecież finał mundialu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, a gdzie nad morze lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, a gdzie nad morze lecisz?

miejscowość nazywa się WICIE kilka km od Jarosławca, obok jeziora Kopań, fajny jest tam przesmyk między morzem i jeziorem, mam tam znajomych, fajne małe miasteczko bez duzego natłoku :>

i do Darłowa jeszcze zagladam tez do znajomych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, widzę, że podróżujesz... jeszcze przebijesz moje osiągi w kilometrach... :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________

z całym szacunkiem dla was, pomimo letko napiętej sytuacji i wymianie zdań na forum, co niektórzy wiedzą a w szczególności mój dobry kolega Artur że praktycznie zawsze byłem na spotach nawet sam z torunia :naughty: dużo razy

Majki nie zaczynajcie znów :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, widzę, że podróżujesz... jeszcze przebijesz moje osiągi w kilometrach... :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________

z całym szacunkiem dla was, pomimo letko napiętej sytuacji i wymianie zdań na forum, co niektórzy wiedzą a w szczególności mój dobry kolega Artur że praktycznie zawsze byłem na spotach nawet sam z torunia :naughty: dużo razy

Majki nie zaczynajcie znów :bicz3:

:mysli:

chyba nie musze przebijac nikogo Zuzk@ :naughty:

średnio robię między 3 a 4 tyś w miesiącu swoja audi :kox:

jest własnie 27 miesiąc posiadania mojej audi i pykło 100 tys km :silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, przebiegi duże ale silnik śmiga ja zegarek :good: takie realia, sprawy słuzbowe i prywatne załatwiam swoim autem, audi to audi :naughty:

pozdrowionka :good:

dobranoc :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze szykuje sie 11 aut z załogami...wiec spot bedzie udany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...