Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niemcy odpadli :sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow:

Oglaszam czwartek dniem zaloby :confused4:

Ps. A kto nie byl wczoraj na meczu niech zaluje :D Zuzk@ miala najdalej i przyjechala wiec nie ma usprawiedliwienia dla nikogo :tongue4: Zakonczylo sie mikrospotem :polew:

No tak, wszystko potwierdzam, był minispocik z meczem i super towarzystwem, kto nie był, niech żałuje!!!

No a dziś... ;(

Opublikowano

Niemcy odpadli :sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow::sorry::dontknow:

Oglaszam czwartek dniem zaloby :confused4:

Ps. A kto nie byl wczoraj na meczu niech zaluje :D Zuzk@ miala najdalej i przyjechala wiec nie ma usprawiedliwienia dla nikogo :tongue4: Zakonczylo sie mikrospotem :polew:

No tak, wszystko potwierdzam, był minispocik z meczem i super towarzystwem, kto nie był, niech żałuje!!!

No a dziś... ;(

Czymże się tak smucisz kobieto?

Opublikowano

chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

Znowu zaczynacie??? :bicz3:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:53_________________________________________________Tomiczka, Niemcy przegrali... ;(

Opublikowano

chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

Znowu zaczynacie??? :bicz3:

SM :bicz::naughty::polew:

Opublikowano

chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe :polew:

Znowu zaczynacie??? :bicz3:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:53_________________________________________________Tomiczka, Niemcy przegrali... ;(

Ale w niedzielę ma być przecież spotkanie pięknych Niemek. Dopisuj się na listę spota i poprawisz sobie w niedzielę humor :decayed:

Opublikowano

No wiesz, ja mam Niemca... :naughty:

5. Zuzk@

ps. spot miał być o 17, bo o 20.00 są finały i niektórzy mają dalej do domu :chytry:

Opublikowano

Też tak myślałem z ta 17 :mysli: zmieniam :kox:

Opublikowano

Też tak myślałem z ta 17 :mysli: zmieniam :kox:

hahahah :nabijasie: :nabijasie: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano

No wiesz, ja mam Niemca... :naughty:

5. Zuzk@

ps. spot miał być o 17, bo o 20.00 są finały i niektórzy mają dalej do domu :chytry:

Panowie!! proszę tą uwagę rozpatrzyć !

Zuzk@, a swoją drogą, nawet jakbyś miała dojechać do Szczecina na 20-stą, to znając

Ciebie i Twoją jazdę, pewnie też zdążyłabyś :polew:

Proponuję kompromis: 17.30 ??

Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą

Opublikowano

Nie chce mi się już ponownie edytować postów :decayed: Zostawiam 17 a przez pół godziny na pewno postoimy :>

Opublikowano

Dziękuję Reniu :cool1:

Opublikowano
Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą

No to ja zobowiązuję się poczekać na Jędrka choćbym miał sam jak palec kwitnąć :kox:

Opublikowano

Tomiczka, jestem bardzo spokojnym, niedzielnym kierowcą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 11:11_________________________________________________

Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą

No to ja zobowiązuję się poczekać na Jędrka choćbym miał sam jak palec kwitnąć :kox:

Ja obiecałam pokazać Jędrkowi aparat więc też poczekam i Reniu, nie zostawię Cię samego. :wink4:

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

spoko, spoko :) jakbym nie zdążył to będę dzwonić :) ale planuję koło 14 wyruszyć z Ustronia więc powinienem dotrzeć... a nie jadę przez Koszalin i omijam najgorszy odcinek drogi :)

Opublikowano

Tomiczka, jestem bardzo spokojnym, niedzielnym kierowcą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 11:11_________________________________________________

Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą

No to ja zobowiązuję się poczekać na Jędrka choćbym miał sam jak palec kwitnąć :kox:

Ja obiecałam pokazać Jędrkowi aparat więc też poczekam i Reniu, nie zostawię Cię samego. :wink4:

Prawdziwi ludzie honoru :good:

Opublikowano

Tomiczka, jestem bardzo spokojnym, niedzielnym kierowcą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 11:11_________________________________________________

Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą

No to ja zobowiązuję się poczekać na Jędrka choćbym miał sam jak palec kwitnąć :kox:

Ja obiecałam pokazać Jędrkowi aparat więc też poczekam i Reniu, nie zostawię Cię samego. :wink4:

Prawdziwi ludzie honoru :good:

w końcu to bardzo porządni ludzie :):good:

Opublikowano

My w klubie musimy trzymać się razem :cool1: i piszę to do wszystkich!!! :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.