Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry, ale tu dzisiaj wesoło!!! :polew: Podobają mi się wasze pieski... :naughty: szkoda, że ja nie mam zwierzaka, a bardzo bym chciała... :(

Zuzk@ moge Ci pozyczyc mojego jak wyjade nad morze :P Bedziesz mogla poczuc co to jest miec psa ktory marudzi o 5:30 ze chce wyjsc :) Zaoszczedze na hotelu dla psow :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

dziś ok 18 wypad nad morze :dance:

elegancko :good:

zazdroszczę ci :naughty:

ja w niedzielę z rańca :>

pozdrowionka :cool1:

Opublikowano

Dzień dobry, ale tu dzisiaj wesoło!!! :polew: Podobają mi się wasze pieski... :naughty: szkoda, że ja nie mam zwierzaka, a bardzo bym chciała... :(

Zuzk@ moge Ci pozyczyc mojego jak wyjade nad morze :P Bedziesz mogla poczuc co to jest miec psa ktory marudzi o 5:30 ze chce wyjsc :) Zaoszczedze na hotelu dla psow :polew:

to wyobraź sobie co ja mam, jeśli mam w domu 2 psy ;)

Opublikowano

tylko sie nie zjarajcie za bardzo ;)

Opublikowano

tylko sie nie zjarajcie za bardzo ;)

...jak wujo Majki ostatnio :kox:

Opublikowano

Dzień dobry, ale tu dzisiaj wesoło!!! :polew: Podobają mi się wasze pieski... :naughty: szkoda, że ja nie mam zwierzaka, a bardzo bym chciała... :(

Zuzk@ moge Ci pozyczyc mojego jak wyjade nad morze :P Bedziesz mogla poczuc co to jest miec psa ktory marudzi o 5:30 ze chce wyjsc :) Zaoszczedze na hotelu dla psow :polew:

A kiedy jedziesz nad to morze??? Z chęcią przygarnę Twojego pupila...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 11:43_________________________________________________Ciekawa jestem kto by pierwszy miał dość, ja czy pies, jak codziennie zabierałabym go z sobą na jogging... :tongue4::polew:

Opublikowano

Dzień dobry, ale tu dzisiaj wesoło!!! :polew: Podobają mi się wasze pieski... :naughty: szkoda, że ja nie mam zwierzaka, a bardzo bym chciała... :(

Zuzk@ moge Ci pozyczyc mojego jak wyjade nad morze :P Bedziesz mogla poczuc co to jest miec psa ktory marudzi o 5:30 ze chce wyjsc :) Zaoszczedze na hotelu dla psow :polew:

A kiedy jedziesz nad to morze??? Z chęcią przygarnę Twojego pupila...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 11:43_________________________________________________Ciekawa jestem kto by pierwszy miał dość, ja czy pies, jak codziennie zabierałabym go z sobą na jogging... :tongue4::polew:

Za tydzien jade :) Ale chyba bym Ci go nie zostawil bo juz by do mnie nie chcial wrocic, sprzedalby sie za bieganie :)

Opublikowano

Karol ja chętnie przygarne Twojego psiaka....hot doga sobie zrobie :polew:

podobno mięso mają dobre :polew:

Opublikowano

Grzechu... łot a dżołk :disgust:

Oskar psina mega poczciwa, w życiu nie widziałem tak spokojnego, groźnego psa :kox:

Opublikowano

Reniu angielski popraw bo nie pamietam żeby mieli w alfabecie "ł" i "ż" :mysli:

Opublikowano

tyle lat w klubie jestem a jeszcze tego dialektu nie okiełznałem :gwizdanie:

Opublikowano

tyle lat? :polew:

Opublikowano

Oskar psina mega poczciwa, w życiu nie widziałem tak spokojnego, groźnego psa :kox:

No czasem sie boje ze jakby chcieli mnie zabic to on by sie cieszyl i skakal wokol z radoscia myslac ze fajnie sie chlopaki bawia :polew:

Jednym slowem najgrozniejszy amstaff swiata... :decayed:

Opublikowano

tyle lat? :polew:

:wink4:
Opublikowano

Reniu angielski popraw bo nie pamietam żeby mieli w alfabecie "ł" i "ż" :mysli:

Enader dżołk fejled :naughty:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 14:28_________________________________________________[br]

Przerzucam aktualną listę:

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23

11. Felipe+rodzina 99%

Opublikowano

no dalej.. niech się reszta dopisuje :gwizdanie:

Opublikowano

co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.