Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być M...[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:58_________________________________________________ile za literkę M???

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za literke M 10litrow ON :evil:

ale nie ma jej :wink4:

Opublikowano

Kurcze, 10 litrów, to drogo... ale czemu tak dużo, skoro jej nie ma???

Opublikowano

bo jak bedzie literka to nie placisz :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra, to teraz daj A

Opublikowano

tez nie ma wiec juz przegralas 20litrow ON...chcesz kupic podpowiedz ?? :polew: nie bedzie droga...

Opublikowano

No daj podpowiedź, tylko taką za 5 litrów

Opublikowano

Dobra niech strace...osoba z Kuj-Pom

ale pamietaj juz mam 25l ON ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taka podpowiedź się nie liczy...[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 01:08_________________________________________________wiadomo było, że chodzi o osobę z kuj-pom, bo przecież innych nie znamy... :evil:

Opublikowano

Taka podpowiedź się nie liczy...[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 01:08_________________________________________________wiadomo było, że chodzi o osobę z kuj-pom, bo przecież innych nie znamy... :evil:

Znamy znamy i jest ich wiele na forum...mozesz zawsze sie poddac ale to bedzie caly zbiornik...choc bym to przemyslal bo mozesz stracc ze dwa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No dobra, to literka K

Opublikowano

tez nie ma i juz mam 35 litrow...

lepiej sie poddaj... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie poddam się bez walki!! :tongue4:

Opublikowano

Dobra to chyba ja sie poddam bo chce isc spac... :wink4:

Moim zdaniem najbardziej oblatana osoba w kuj-pom w sprawach forum jest.......

RENIU!!

PS. Zuzk@ jestes winna 35l ON :polew: :polew: :polew:

Dobranoc wszystkim

Opublikowano

Do jutra!!! Od jutra nowy temat: zbiórka na paliwo dla Artura!!!

Opublikowano

Do jutra!!! Od jutra nowy temat: zbiórka na paliwo dla Artura!!!

nie nie zadna zbiorka...Ty gralas...Ty przegralas...i Ty placisz :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra dobra...jutro zatankuje a rachunek wysl na Twoj adres :polew: :polew:

Opublikowano
:bry: wszystkim :hi:
Opublikowano

:hi:

witam wszystkich[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 07:43_________________________________________________

Kierownica z prawej nie dyskwalifikuje :wink4:

Tak więc sobota, godzina 16.00??? Bydgoszcz czy Toruń???

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6

czas na toruń :tongue4:

myślalem nawet o piątku popoludniu, pod wieczorkiem nawet na spokojnie :gwizdanie:

w każdym bądź razie zapraszam na piątek do torunia, godzinke proponuje wstępnie 18 może 19

Opublikowano

:hi:

witam wszystich[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 07:43_________________________________________________

Kierownica z prawej nie dyskwalifikuje :wink4:

Tak więc sobota, godzina 16.00??? Bydgoszcz czy Toruń???

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6

czas na toruń :tongue4:

myślalem nawet o piątku popoludniu, pod wieczorkiem nawet na spokojnie :gwizdanie:

w każdym bądź razie zapraszam na piątek do torunia, godzinke proponuje wstępnie 18 może 19

Ja też bym się pisał na piątek i 19 akurat dla mnie była by OK :)

Opublikowano

mam nadzieje że Ci klubowicze też się piszą na piątek :mysli:

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 07:57_________________________________________________PIĄTEK 23 LIPCA GODZ 19.00 SPOT W TORUNIU PIOTR I PAWEL ZIELENIEC[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 08:01_________________________________________________zmykam popracowac troszkę :gwizdanie:

pozdrowionka dla wszystkich :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.