Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

ciekawe czemu RS-y były kiedyś tylko kombi

właśnie czemu :wallbash:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:23_________________________________________________

kiedyś też będziesz miał kombi - mogę się z Tobą założyć :decayed:

nie mówie że nie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

to za przeproszeniem nie gadaj głupot, że szkoda silnika do kombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Latam po necie i jakoś nie mogę znaleść.Konkretnie to szukam tunelu i podłokietnika w kolorze czarnym.Mam prośbę do szanownych koleżanek i kolegów.Może ktoś z Was zobaczy na necie ,to poprosiłbym o info. :notworthy: Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

:hi: Latam po necie i jakoś nie mogę znaleść.Konkretnie to szukam tunelu i podłokietnika w kolorze czarnym.Mam prośbę do szanownych koleżanek i kolegów.Może ktoś z Was zobaczy na necie ,to poprosiłbym o info. :notworthy: Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

wbij tutaj ogłoszenie i tyle :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/kupie-b15.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale te widziałem i są szare a ja szukam czarnego ale zadzwonię do gościa.Sam nie wiem czy czarny to ciemny popiel.Może i ja mam ciemny popiel kurcze [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:43_________________________________________________Dzięki :notworthy: Już kupione.Po niedzieli będzie coś nowego w aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek .. :shocked:

Dajcie więcej info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaczeło się od gorącego katalizatora, trawa bardzo bardzo sucha i tragedia gotowa :( :( :( dobrze że nikomu nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej eSe na 300 kucy zrobioną :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14057019

s4 :slina:

Dajcie sobie luz z okazyjnie wystawionymi eSkami za 20 tys :no:

to niebieskie eS było omawiane w zakupie kontrolowanym na forum i to niezła padaka ;) a S4 są klubowe na sprzedaż:

http://moto.allegro.pl/item1123036872_audi_s4_avant_100_seria_udokumentowany_przebieg.html - kolegi Maxxx oraz http://allegro.pl/item1143947385_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html kolegi .i.KALI.i.

wolałbym któreś z tych dwóch...

Odnośnie eSy Kali'ego to pokaże tylko filmik który powinien bardzo dużo wyjaśnić:

Audi S4 daj mu ! odcina

do odcinki na zimnym?? :oklaski: była o to wielka burza na forum :thumbdown:

Mam nadzieje ze wszyscy mieli AC ;(

Niestety teraz mało kto ma AC, smutne realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Reniu piekne porownanie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Reniu piekne porownanie :polew: :polew: :polew: :polew:

gdzieś juz je widziałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...