Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

I jak Grzechu? Znalazło się dolne ucho? :cool1:

:no: trza dokupić na szrocie :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 12:53_________________________________________________ogarniał ktoś temat łożyska sprężarki klimy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie to co chcesz wiedzieć bo jeździłem VC z 2002 roku ;) jak chcesz VIN sprawdzić to u Mikołajczaka na Fordońskiej powinno Ci się to udać bez żadnego problemu (sprawdzałem kiedyś z kolegą Corsę dla niego i bez problemu podczas przeglądu auta nam podali historię serwisową)...a kuzyn nie chce od Ciebie B7? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to co chcesz wiedzieć bo jeździłem VC z 2002 roku ;) jak chcesz VIN sprawdzić to u Mikołajczaka na Fordońskiej powinno Ci się to udać bez żadnego problemu (sprawdzałem kiedyś z kolegą Corsę dla niego i bez problemu podczas przeglądu auta nam podali historię serwisową)...a kuzyn nie chce od Ciebie B7? :decayed:

Niestety nie chce :) A powiedz mi ile placiliscie za przeglad? I czy za odczyt VIN brali dodatkowe pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

200-300 za przeglad... to wole jechac do zenka zza winkla zeby mi powiedzial czy nie walony itp.. serwisy wiem jak pracuja bo sluzbowe samochody tam woze i na pewno nie dalbym im do sprawdzenia pod wzgledem fachowosci ogledzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór ;) u Mikołajczaka sprawdzają silnik, spaliny, zawieszenie, lakier, światła, elektrykę i historię za te pieniążki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

A co piszczy?

łożysko daje dźwięk podobny do świerszczy w polu :>

im więcej gazu tym głośniejszy dźwięk (tylko na włączonej klimie)

już mam mechaniora (ten co mi ogarniał sprężyny,łóżyska kół,klocki) za 100zł ogarnie + 130 łożysko z ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

200-300 za przeglad... to wole jechac do zenka zza winkla zeby mi powiedzial czy nie walony itp.. serwisy wiem jak pracuja bo sluzbowe samochody tam woze i na pewno nie dalbym im do sprawdzenia pod wzgledem fachowosci ogledzin :D

dokładnie karol tu masz racje, ściemniacze w serwisach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam z rana. Czas do tyrki gnać ale po 16 - weekend :good: No i jeszcze 2 tygodnie i koniec z tą dziadowską firmą :cool1:

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...