Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem, jestem... no co by tu zapodać... drylowałam wiśnie w upale i teraz jestem caaała różowa i zaraz idę pod zimny prysznic, mam nadzieję, że się zmyje, a w ogóle to śpię dzisiaj na balkonie...[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 21:43_________________________________________________Artur, nie zaczynaj :chytry: bo inaczej porozmawiamy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem, jestem... no co by tu zapodać... drylowałam wiśnie w upale i teraz jestem caaała różowa i zaraz idę pod zimny prysznic, mam nadzieję, że się zmyje, a w ogóle to śpię dzisiaj na balkonie...[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 21:43_________________________________________________Artur, nie zaczynaj :chytry: bo inaczej porozmawiamy :evil:

Zuzk@ wiesz, ze ja z pieknymi kobietami zawsze chetnie rozmawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę :polew: jeszcze słowo i znów zacznie się telenowela... :tongue4:

jakie slowo...ja moge zaczac telenowele...jesli nie bedzie o mnie :polew: :polew: :polew: Zuzk@ a Ty nie kus losu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol...forum...czy Ty :polew: :polew: :polew: :polew:

Oczywiscie zartuje...ale teraz wiem jak to ja bylem wkrecany :polew:

Hmm nie wiem czy nadazam za trescia ale o co chodzi...? I jakie wkrecanie?

...jeszcze słowo i znów zacznie się telenowela... :tongue4:

Forum bez telenoweli jak widac slabo przedzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby trochę rozweselić słyszeliście moze kawal o kadlubku??co nie mial raczek ani nozek??

Akcja dzieje sie popoludniowa porą. Mama wystawiła kadłubka na leżak przed domem zeby się poopalał. LeżaĄć zobaczył jak jego koledzy gdzies idą. Siema chlopaki ; siema kadłubek. Gdzie idziecie pyta kadlubek - na bassen poplywac. To zabierzcie mnie ze sobą. Oni zglupieli popatrzeli na siebie i pytaja sie go - ale jak ty sobie to wyobrazasz nie masz przeciez ani raczek ani nozek no co Ty... Kdadlubek na to ze bedzie zapierd... uszami. Przekonal kumpli wzieli go pod pache i ruszyli na basen. Po basenie skoczyli na pizze i cole i tak siedza i jeden nagle mowi sluchajcie gdzie jest kadlubek nie ma go z nami. Pewnie musial zostac na basenie. Zostawili ta pizze biegna ile sil na basen i patrza ze kadlubek na dnie basenu lezy. Wskoczyli szybko, wyciagneli i ocucili i pytaj sie kadlubka - co ty odwalasz zwariowales mogles sie utopic!! Mowiles ze bedziesz zapierd... uszami!!! Zapierd... to ja tego co mi czepek na uszy zalozyl:)

Mam nadzieje ze podobal sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci i Wasze pudełka nicości...

ze co?? pudelka milosci...mialobyc?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby trochę rozweselić słyszeliście moze kawal o kadlubku??co nie mial raczek ani nozek??

Akcja dzieje sie popoludniowa porą. Mama wystawiła kadłubka na leżak przed domem zeby się poopalał. LeżaĄć zobaczył jak jego koledzy gdzies idą. Siema chlopaki ; siema kadłubek. Gdzie idziecie pyta kadlubek - na bassen poplywac. To zabierzcie mnie ze sobą. Oni zglupieli popatrzeli na siebie i pytaja sie go - ale jak ty sobie to wyobrazasz nie masz przeciez ani raczek ani nozek no co Ty... Kdadlubek na to ze bedzie zapierd... uszami. Przekonal kumpli wzieli go pod pache i ruszyli na basen. Po basenie skoczyli na pizze i cole i tak siedza i jeden nagle mowi sluchajcie gdzie jest kadlubek nie ma go z nami. Pewnie musial zostac na basenie. Zostawili ta pizze biegna ile sil na basen i patrza ze kadlubek na dnie basenu lezy. Wskoczyli szybko, wyciagneli i ocucili i pytaj sie kadlubka - co ty odwalasz zwariowales mogles sie utopic!! Mowiles ze bedziesz zapierd... uszami!!! Zapierd... to ja tego co mi czepek na uszy zalozyl:)

Mam nadzieje ze podobal sie

znane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest 10 minutowy kabaret!!! :tongue4:

ps. skąd mam wiedzieć, że nie lubisz??? Obejrzyj, pośmiejesz się trochę!!![br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 22:44_________________________________________________Grozisz mi :chytry: nie boję się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci groze :mysli::polew: :polew: :polew:Kobiecie nigdy w zyciu...no chyba ze czyms slodkim... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu no ktos musi nadrabiac :polew:

:good:

a już przez tą cisze na forum bałem się że wszyscy samochody pozmieniali na fiaty ,fordy i inne gówna i opuścili klub :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...