Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzieliście koncept Seata Palma

seatpalmaconcept01.jpg

coś wam przypomina :wtf:

Mnie tam sie podoba bardziej ta pani obok :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wirtualny model o nazwie Palma to dzieło członka węgierskiego serwisu „Hvtm”.

Hehe... doczytałem i dziękujemy za takie newsy :polew:

Gdyby nie ta publikacja to pewnie nikt by się nie dowiedział o węgierkim serwisie "Hvtm" :nabijasie:

Opublikowano

Raczej A5 z dodatkowymi furtkami ;) Tył za to zjebany po całości :wallbash:

http://www.v10.pl/Seat,Palma,Audi,A7,Sportback,po,hiszpansku,46729.html

a jo to A5 tak wygląda :embarrassed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 12:56_________________________________________________dzisiaj załatwiłem sobie lepsze miejsce na parkingu strzeżonym praktycznie przy samej bramie wjazdowej :kox:

bo do tej pory moje stanowisko bylo na drugim końcu parkingu :wallbash:

kosztowało mnie to flaszeczke 3/4 :gwizdanie:

Opublikowano
a jo to A5 tak wygląda :embarrassed:

Nie ma co bić piany a tymbardziej się martwić ;) to tylko wybryk znudzonego węgra :kox:

Opublikowano

19710.jpg

19701.jpg

Opublikowano

cena za koła naprawdę dobra, ja za opony więcej dałem..

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1.Grzechu

2.Majki

3.

pozwole sobie zauważyć że olewające raczej jest spojrzenie na to co grzechu napisał :gwizdanie:

czyżby czcionka za mała, bo tak jakoś zawsze jest gdy spot w toruniu ma być :mysli: to lista się nie powiększa

Opublikowano

Czcionka zbyt duża, kolory zbyt pstrokate :thumbdown: ludzie się nie wpisują bo pewnie kojarzy im się to z jakimś odpustem czy cuś :disgust:

:nabijasie:

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu (50%)

4. ...

Opublikowano

Czcionka zbyt duża, kolory zbyt pstrokate :thumbdown: ludzie się nie wpisują bo pewnie kojarzy im się to z jakimś odpustem czy cuś :disgust:

:nabijasie:

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu (50%)

4. ...

już ktoś kiedys był taki dowcipny :tongue4:

Opublikowano
już ktoś kiedys był taki dowcipny :tongue4:

Nie przypominam sobie :mysli: ale stary już jestem więc mogło mi się zapomnieć :kox:

Opublikowano
już ktoś kiedys był taki dowcipny :tongue4:

Nie przypominam sobie :mysli: ale stary już jestem więc mogło mi się zapomnieć :kox:

i wszystko jasne :tongue4:

Opublikowano

ja w niedzielę odpadam.. o 18 mam w Grudziądzu msze za dziadka..

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1.Grzechu

2.Majki

3.

pozwole sobie zauważyć że olewające raczej jest spojrzenie na to co grzechu napisał :gwizdanie:

czyżby czcionka za mała, bo tak jakoś zawsze jest gdy spot w toruniu ma być :mysli: to lista się nie powiększa

ich sprawa....nie to nie :takiego:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:36_________________________________________________ :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

http://moto.wp.pl/gid,12543565,title,Audi-A8-L,galeriazdjecie.html

Opublikowano

heh 4,7s do 100-tki taką landarą :kox:

Opublikowano
:hi::bry:
Opublikowano
:bry: troche czytania bylo :gwizdanie: blondi gratuluje zakupu autka :good:
Opublikowano

:bry::kawa:

W niedzielę będę na wyjeżdzie,ale postaram się aby być na spocie(może będzie lekkie spóżnienie) :notworthy:

Opublikowano

Doberek :kawa::read:

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu (50%)

4. ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.