Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu (50%)

4. Manny (75%)

5.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No! :kox:

Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego

Lista obecnych:

1. Grzechu

2. Majki

3. Reniu (50%)

4. Manny (75%)

5. gurban6

Opublikowano
:bry: milego dnia wszystkim zycze a ja do 22 w pracy :confused4: ale pozniej jakies balety :drinks: wkoncu piatek :>
Opublikowano

SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski

TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego

Lista obecnych:

1.Grzechu

2.Majki

3.Reniu (50%)

4.Manny (75%)

5.Gurban6

Opublikowano

:bry:

wczoraj miałem okazję widzieć samochód blondi na żywo i prezentuje się mega :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to kilka zdjęć z eurotripa:

001jer.jpg

Ingolstadt.

002eiy.jpg

Ingolstadt.

003zfx.jpg

Ingolstadt.

004v.jpg

Pierwsze chwile w Italii. Świetne serpentyny, dla ścisłości zaraz za barierką jest przepaść...

005tzm.jpg

Włoski szrot :polew:

006bj.jpg

Monte Carlo, Monako. Idzie sobie uświadomić jaki malutki jest zwykły śmiertelnik.

007lw.jpg

Salon Ferrari w Monako.

008xd.jpg

F...

009gg.jpg

F...

010km.jpg

A tu piękne Volvo! Szkoda tylko, że mi się w kadr zadał ten szrot po lewej :gwizdanie:

Opublikowano

jakie tam Volvo! zobacz tego Focusa po prawej!

:decayed:

Opublikowano

Manny... :shocked::notworthy:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

jakie tam Volvo! zobacz tego Focusa po prawej! :decayed:

Focusik też niczego sobie ;) A serio to dobrze, że miałem wyjęty i włączony aparat, bo nie zdążyłbym zrobić fotki ;P Za Veyronem jechał Aston Martin DBS, za nim jakieś Ferarri, niestety już nie uchwyciłem...

Manny... :shocked::notworthy:

Co jest? :D

Opublikowano

Manny przyjedź w niedziele na spota z wieksza ilością fotek :cool1:

jak co to kompa wezme i obejrzymy :kox:

Opublikowano

Reszta fotek to już właściwie imprezy, udokumentowanie naszego "obozowiska" itp, raczej mało interesujące ;) Dorzucę za jakiś czas jeszcze fotki jak je przejrzę ;)

Opublikowano

Reszta fotek to już właściwie imprezy, udokumentowanie naszego "obozowiska" itp, raczej mało interesujące ;) Dorzucę za jakiś czas jeszcze fotki jak je przejrzę ;)

jak są jakieś lale na fotach to wrzucaj :evil:

nie tylko samochody chętnie obejrze :naughty:

Opublikowano

Chyba tylko Niemki, zdominowały włoskie plaże, a we Francji na żadnej imprezie nie byliśmy, bo za wejście wołali 30 euro :shocked: Także jak chcesz to jakieś niemki chyba mam na zdjęciach :polew:

Opublikowano
Także jak chcesz to jakieś niemki chyba mam na zdjęciach :polew:

german-girl-172-OBRAZKY.PL.jpg:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

eeee niemki nie :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 10:50_________________________________________________Reniu obrzydziłeś mi caly dzień :sick3:

już nic dzisiaj nie zjem :sick3:

:polew:

Opublikowano
Reniu obrzydziłeś mi caly dzień :sick3:

już nic dzisiaj nie zjem :sick3:

:polew:

Postaram się zrehabilitować :sorry:

german-girl.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.