Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze teraz...A odnosnie tego układu to daje sobie nawet jaj...obciąć ze nie jest w stanie nic złego zrrobić z naszymi autami :kox: Tylko niestety producent nie jest w stanie okreslic jaki bedzie przyrost siły dla konkretnego modelu auta...No i w wiekszosci zalezy podobno od samego uzytkownika ile bedzie tego środka dozował :gwizdanie: A druga sprawa panowie to takie układy to poprostu magia w dziedzinie motoryzacji wiec nawet nie wiem nad czym sie zastanawiacie i za czym oglądacie...bo jak tylko za d*pami jakiś Bawarek to powodzenia :thumbdown: Ja osobiscie wole oglądać znikające Bawareczki we wstecznym lusterku :evil::kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wam też tak forum działa po ciulu? :disgust:

Opublikowano

Grzechu pchasz sie na wozek :mysli::polew: :polew: :polew:

Chodzi mi o to, ze nie pojde stac w deszczu bo to nie ma wiekszego sensu...

Opublikowano

Grzechu pchasz sie na wozek :mysli::polew: :polew: :polew:

Chodzi mi o to, ze nie pojde stac w deszczu bo to nie ma wiekszego sensu...

:tongue4:

w deszczu czy w słońcu to i tak będziemy stac i gadać :naughty:

pogoda nic tutaj nie zmieni :decayed:

PS jaja sobie tylko robie (z jajami :polew:)

nie chce wozkiem jechać :blink:

Opublikowano

Grzes co prawda to prawda...ale w Toronto zawsze stoimy w deszczu :polew:

Opublikowano

Grzes co prawda to prawda...ale w Toronto zawsze stoimy w deszczu :polew:

do malucha się wszyscy zapakujemy ...tam deszcz nie dochodzi :polew:
Opublikowano

a forum to dziala jak...a lepiej nie gadac :wallbash:

Opublikowano

mi też zamula stronka klubowa :wallbash:

Opublikowano

A autka wam nie zamulają :decayed:?? Bo mi tak :embarrassed:

Opublikowano

moje chodzi jak nalezy na autostradzie poszlo nawet 210km/h - nowy rekord...we dwoch+pies+pelen bagaznik :good:

Opublikowano

Jakbyś wstawił sobie taki zestawik to napewno byś był w stanie zamknąć licznika :evil: :evil: :evil: I by sie ludzie letko dziwili o co kaman :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 13:10_________________________________________________heh nie zauwazyłem tylu wiadomości PW :wallbash: Sprawa wygląda tak koszt dozownika to 12,99 Sykli(nie znam niestety dokładnie równowartości tej kwoty w PLN) Wiecej szczegółów pod adresem http://demotywatory.pl/1958204/Produkty-z-Hogwart`u

No to lecimy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba zakupię :polew:

Opublikowano

Jak 12,99PLN to mnie stać :kox:

Opublikowano

Nie PLN tylko Sykli :wallbash:

Opublikowano

Nie PLN tylko Sykli :wallbash:

sykle mierzy się wagowo a nie monetarnie :cool1:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sykl

Opublikowano

Sie ku...znalazł filozof :polew: :polew:

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Sykl

Przeciez to produkt magicznej siły :kox:

Petara nie pal już tego zielonego gówna :polew:
Opublikowano

Sie ku...znalazł filozof :polew: :polew:

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Sykl

Przeciez to produkt magicznej siły :kox:

Aaaa... nie wiedziałem bo ja znam tylko Harrego PoRTera :kox::drinks:

Opublikowano

Nowek namierzony przy stadionie Zawiszy :naughty:

kur*a zamuliłem kupić bilet na mecz wcześniej :wallbash:

przed samym meczem takie kolejki że pod koniec meczu na stadion bym wszedł :wallbash:

no i jak taka łajza wróciłem do domu :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.