Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej 1 raz ktoś był na takowym zlocie...

Zapytaj się Newmana czy nigdy nie był na ogólnopolskim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

co jak co ale Grzechu i Nowek racje maja z tymi koszulkami...troche na kpine to juz zakrawa... :wallbash: prawie pol roku i koszulek jak nie bylo tak nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: nowek ma racje trzeba wybrac kogos kto sie wszystkim zajmie- tzn. spoty , wyjazdy , koszulki , grill i inne atrakcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Widzę że frekwencja i pogoda dopisała na spocie :good: Mam nadzieję że do Bysi na spota i ja dojadę(już bedę mógł jeżdzić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

spot udany! :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________

:bry: nowek ma racje trzeba wybrac kogos kto sie wszystkim zajmie- tzn. spoty , wyjazdy , koszulki , grill i inne atrakcje

majki!!!! prezes wkoncu nie?! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest takie ciśnienie to może niech ktoś zrobi ankiete to sie wybierze demokratycznie taką osobe. Druga kwestia to czy wybrana osoba bedzie sie chciała tego podjąć - wiadomo większość pracuje a po pracy nie zawsze jest czas i chęci. To jest jednak dość sporo obowiązków by profesjonalnie to ogarnąć. Ja bym to podzielił na pare osób które by były chętne.

Co do tego co pisze Grzechu o zlocie w Jarosławcu to :thumbdown:. Nie wiem kto tam zjechał ale podobne sytuacje nie miały miejsca na poprzednich zlotach na których byłem (przynajmniej ja nic o tym nie wiem).

Ten mustang to chyba Oniaka był z tego co pamietam...i to była jedna z atrakcji zlotu.. kto bardziej chetny to mógł zasiąść na fotelu pasażera i zostać przewieziony po pasie w tumanach dymu.

Szkoda ze na lotnisku lipa... ja bym sie właśnie nastawiał na to jako główna atrakcja. Nie było żadnych wyścigów na 1/4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

:bry: nowek ma racje trzeba wybrac kogos kto sie wszystkim zajmie- tzn. spoty , wyjazdy , koszulki , grill i inne atrakcje

co to da że kogoś wybierzemy, jak wybrany powie "nie chce ale musze".

najlepiej niech się zgłoszą osoby chętne, które wiedzą że chcą i z nich się kogoś wybierze.

zresztą pewnie i tak za parę dni temat ucichnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówicie z tymi wyborami prezesa? :polew::thumbdown: Miały by one sens gdyby było kilku chętnych do objęcia stanowiska (czyt. wziac na siebie dodatkowe obowiązki).

Wracając do tematu koszulek.... jeśli ktoś wychodzi z propozycją zrobienia koszulek to powinien zając się tą sprawą. Oczywiście sa rózne sytuacje życiowe, wtedy na własną rękę szuka kogoś na zastęstwo. Z mojej strony cały czas aktualna jest oferta pomocy przy opracowaniu projektu, miałem dostać wystyczne techniczne i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie niestety nie mogę się tym zająć, sporo wolnego czasu zabiera mi szkoła :confused4: , zreszta gdy napisałem do kilku firm zajmujących się tego typu sprawami, wyspierwali takie ceny ze nie wiedziałem czy mam się śmiać z nich przez telefon ? czy na pisac im @ o treści "buahahaha" ... wolałbym zęby np w sprawę koszulek mogli się zabrać ludzie którzy mają "ów" jakieś znajomości, albo sa po prostu chętni do pomocy ... bo wiadomo chce sie zrobic to w miare tanio , ale tez nie chce wziąć na siebie całej odpowiedzialności , jak koszulki beda cH****j jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerabiałem to na poprzednim forum: vw-passat.pl i takowa osoba jest jak najbardziej nam potrzebna.

Ale niepotrzebnie mówicie o prezesie to po prostu ma być OPIEKUN GRUPY, instruktor kulturalno-oświatowy

w skrócie KO (kaowiec) :decayed:

tak jak wcześniej zauważono, musi to być osoba która sama zgłosi swoją kandydaturę inaczej będzie to bez sensu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w PZU mają brudel :disgust:

Moj szwagier kupil passka , wymeldował stare ubezpiecznie po zakupie , wziął nowe (z innej firmy) , auto jest calkowicie na niego , a mi przyslali dzis pismo z "podziekowaniami i tam z jakimis info o ubezpieczeniu , wlasnie dla tego passata "

paranoja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż z makavelim nie mogliśmy zajechać na spota ale na pewno poznasz... Bardzo duże zdziwienie wszystcy mieli że z kuj-pom tylko 2 auta...Przynajmniej 1 raz ktoś był na takowym zlocie...Zdziwienie kolejne jako jedynie podajże nie mamy regionalnych koszulek... Po za tym wszystko było pięknie...Czas na wybranie organizatora spotów i dokończenie wszystkiego co nie jest zrobione...

1.Koszulki Regionalne

2.Zaplanowanie na następne Lato grillow bo teraz w całym lecie był tylko jeden

3.Zaplanowanie coś na zimme bo będzie nuda... Ostatnio jeden fajny wypad był w zimę...

4.A reszta to sami dajecie propozycje...

Pozdro

najpierw zmonitoruj sytuację czy ktoś był czy nie był a [potem uswiadamiaj i wypisuj :tongue4:

widzę ze troszke wolno schodzi podniecenie po tym wyjeździe :gwizdanie:

aaa to ty Nowek :polew: sorry, nie zauważałym to poprawkę biorę, :mysli: ale obiecaj że do końca tygodnia i dasz spokój bo...

A ty Grzechu nawet nie próbuj się wtrącać :evil: no... wiesz czym grozi spotkanie zemną :naughty:

pozdrowionka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robil ktos jakies fotki??

nasz fotoreporter :)

Reniu fotki jak zwykle pierwsza klasa, widzę juz troszkę że chciałbys odpocząć, wiem, następnym razem, ja porobię zdjęcia, obiecuję nie robiłem teraz bo baterii nie miałem a przed wypłatą jestem także wiesz :>

pozdrowionka dla wszystkich i miłego resztę dnia :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 11:47_________________________________________________

A ty Grzechu nawet nie próbuj się wtrącać :evil: no... wiesz czym grozi spotkanie zemną :naughty:

pozdrowionka :cool1:

:blink: płaczem ze śmiechu :blink:

aaa, jesteś cwaniaczku :tongue4:

pamiętaj że d*pę ci uratowałem i nie wygaduję :polew: także tylko spokój nas uratuje :naughty:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...