Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michal a Ty z Torunia wracales z cala ekipa czy sam?? ze reszty jeszcze nie ma :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ruszaliśmy wszyscy razem z Toronto ale pozniej towarzystwo sie troszke rozjechalo i wyglada na to ze jako pierwszy dotarlem do domu :gwizdanie:

Opublikowano

Jak na pierwszy spot, na który przybyłem Super :cool1: Ekipa jeszcze lepsza mam nadzieję że jeszcze się nowych ludzi pozna

Pozdro :hi:

Opublikowano

no bo jeszcze reszty nie poznałeś :naughty:

Opublikowano

no wiadomo będzie jeszcze nie jedna okazja bo napewno będę wpadał :naughty:

Opublikowano

bylo :good: pogoda dopisala :>

Opublikowano

pogoda dopisała i towarzystwo też :oklaski:

Opublikowano

robil ktos jakies fotki??

Opublikowano

robil ktos jakies fotki??

reniu robil

Opublikowano

robil ktos jakies fotki??

nasz fotoreporter :)

Opublikowano

Reniu fotki jak zawsze :good: widzę, że frekwencja dopisała :)

Opublikowano

no coz powiedziec FOTKI :kox:

widze jakies nowe dwa auta (tzn. ja ich wczesniej nie widzialem) :good:

Opublikowano

Coż z makavelim nie mogliśmy zajechać na spota ale na pewno poznasz... Bardzo duże zdziwienie wszystcy mieli że z kuj-pom tylko 2 auta...Przynajmniej 1 raz ktoś był na takowym zlocie...Zdziwienie kolejne jako jedynie podajże nie mamy regionalnych koszulek... Po za tym wszystko było pięknie...Czas na wybranie organizatora spotów i dokończenie wszystkiego co nie jest zrobione...

1.Koszulki Regionalne

2.Zaplanowanie na następne Lato grillow bo teraz w całym lecie był tylko jeden

3.Zaplanowanie coś na zimme bo będzie nuda... Ostatnio jeden fajny wypad był w zimę...

4.A reszta to sami dajecie propozycje...

Pozdro

Opublikowano

Coż z makavelim nie mogliśmy zajechać na spota ale na pewno poznasz... Bardzo duże zdziwienie wszystcy mieli że z kuj-pom tylko 2 auta...Przynajmniej 1 raz ktoś był na takowym zlocie...Zdziwienie kolejne jako jedynie podajże nie mamy regionalnych koszulek... Po za tym wszystko było pięknie...Czas na wybranie organizatora spotów i dokończenie wszystkiego co nie jest zrobione...

1.Koszulki Regionalne

2.Zaplanowanie na następne Lato grillow bo teraz w całym lecie był tylko jeden

3.Zaplanowanie coś na zimme bo będzie nuda... Ostatnio jeden fajny wypad był w zimę...

4.A reszta to sami dajecie propozycje...

Pozdro

heh tutaj nic sie nie da zorganizować...zreszta rozmawialismy na ten temat :gwizdanie:

widziałeś np Łódź (średnia ok. 5 aut na spotach)...własne regionalne logo i wogóle.....pozazdrościć :good:

Opublikowano

heja, spot jak najbardziej udany, zawinołem się ciutkę predzej na meczyk... ogólnie troche lipa 2 punkty przewagi strasznie mało, będzie ciężko w Lesznie... Majki jak coś to dryndaj ogarniemy temat przy piwku :P :P

Opublikowano
Przynajmniej 1 raz ktoś był na takowym zlocie...

Zapytaj się Newmana czy nigdy nie był na ogólnopolskim :cool1:

Opublikowano

mam pewną propozycje wyjazdu wrześniowego w okolice Brodnicy, sobota-niedziela, oczywiście wyjazd uzależniony od pogody

Opublikowano

Ja się pisze na to :good:

Opublikowano

:bry:

co jak co ale Grzechu i Nowek racje maja z tymi koszulkami...troche na kpine to juz zakrawa... :wallbash: prawie pol roku i koszulek jak nie bylo tak nie ma :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.