Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U nas na forum Mrogal oklejał sobie dach czarną folią

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a orientujesz się czy zostają ślady ?

Opublikowano

W sumię nad wizualnym nie myślałem ma wszystko co chciałem mieć duże fajne koła, lampy typu xenon także narazie nad tym nie myślałem :)

wizualny mod widze u Ciebie tylko w tym momencie czarny dach i wszystko jasne by bylo na ten temat ziomek :good:

Opublikowano

W sumię nad wizualnym nie myślałem ma wszystko co chciałem mieć duże fajne koła, lampy typu xenon także narazie nad tym nie myślałem :)

wizualny mod widze u Ciebie tylko w tym momencie czarny dach i wszystko jasne by bylo na ten temat ziomek :good:

no tak właśnie sobie o tym rozmawiamy zobaczymy co z tego wyjdzie narazie muszę śmigać tak jak jest, potem coś w silniku się pogrzebie a puki co trzeba wyczyścić turbo :naughty:
Opublikowano

dach w czern ... ramka grila w czern i te felgi w czern i auto KOSA !! :kox:

Opublikowano

Ja jestem przeciwnikiem felg w czerni :evil: wyglądają jak stalówki :decayed:

Opublikowano

W przyszłym tyg jak db pójdzie będę już robił turbo żeby na spot w bydzi jechać jak się należy :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________

Ja jestem przeciwnikiem felg w czerni :evil: wyglądają jak stalówki :decayed:

Mi osobiście też się zbytnio nie widzą ale za dachem jak najbardziej myślę :>
Opublikowano

Ja jestem przeciwnikiem felg w czerni :evil: wyglądają jak stalówki :decayed:

jak zrobi to w łądny połysk i do tego np czerwone, albo białe zaciski to bedzie wygladalo prze c**j kox widzialem ostatnio tak mercedesa c klase ... i normalnie myslalem ze stane na poboczu zaraz :jerk:

Opublikowano

audidn1.jpg

- body RS ( :evil:)

- dach w połysku ( :good:)

- mocna ściema wszystkich szybek (tylko tył = :bag:)

- ramka grilla czarna, znaczek został chrom (:notworthy:)

przy takim setupie ujdą czarne fele :kox:

Opublikowano

u nas śmiga golfik 4 czarny ale można powiedzieć że ma wszystko czarne felgi szyby karoseria do tego gleba ale jakoś wszystko się zlewa :tongue4:

Opublikowano

bo to czarne ... a ty masz białe ... :cool1:

az sam zaluje ze nie mam białego :naughty:

Opublikowano

audidn1.jpg

- body RS ( :evil:)

- dach w połysku ( :good:)

- mocna ściema wszystkich szybek (tylko tył = :bag:)

- ramka grilla czarna, znaczek został chrom (:notworthy:)

przy takim setupie ujdą czarne fele :kox:

piękna chodż swoje felgi bym zostawił :naughty:
Opublikowano

reniu ty masz zawsze idealne zdjecie w rekawie :cool1:

Opublikowano

marcin tez widze potrafi zapodac opowiednie foto w odpowiednim czasie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

dsc05955.jpg

Właśnie tego golfika miałem na myśli chyba że się mylę bo nie wiem czy nie ma jeszcze jednego podobnego ?
Opublikowano

o tego golfa chodzi?

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________to akurat kumpla golfik:)

Opublikowano

oj Reniu.. i kij w mrowisko :polew:

matte_black_audi_b7_RS4_avant.jpg

ja nie wiem co ty chcesz od czarnych felg..

Opublikowano
:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.