Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa: zaraz śmigam na grzybki do lasu :kox:

taki to ma dobrze :naughty:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chłopie... Cierpię na to. Jeszcze ostatnio mówiłem, że to co chcialem osiagnalem, a teRAZ sto innnych planow w glowie :D Jeszcze ostatnio z Reniem rozmawiałem, że tylko tapicera, obszycie kiery i koniec, a tu się lampki zrodziły :gwizdanie:

O jakich lampkach myslisz?

Opublikowano
:siema: wszystkim! :good:
Opublikowano

elo !!

Opublikowano
Chłopie... Cierpię na to. Jeszcze ostatnio mówiłem, że to co chcialem osiagnalem, a teRAZ sto innnych planow w glowie :D Jeszcze ostatnio z Reniem rozmawiałem, że tylko tapicera, obszycie kiery i koniec, a tu się lampki zrodziły :gwizdanie:

O jakich lampkach myslisz?

Oświetlenie przestrzeni nóg, komplet przód tył. Oświetlenie przestrzeni pootwarciu drzwi, komplet. Lampki ostrzegawcze w drzwiach, komplet. i Jeszcze chce 2 lampki ostrzegawcze w klapę dąć. Oczywiście wszystko ori.

A jeszcze niedawno pod łuczniczką pytałeś czy będę rezał i mówiłem, że jakoś te świecideła mnie nie ciągną :D

BTW... Moja głowa...

Opublikowano

Ja sobie położyłem Vodeczke na biurko i się zająłem czymś pożytecznym...Grafikiem nie jestem ale coś tam wyszło...może do smieci moze tylko do małych poprawek...Sami określcie

ouvJ9.jpg

a plajstry gdzie??? :sarcastic:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

bawil ktos sie w uszczelnianie gumki (czy jak to tam) od linki otwierania maski miedzy silnikiem a wnetrzem? zbierala sie woda sprawa juz ogarnieta (dzieki majkiemu!!!) a teraz widzialem ze jeszcze bardzo mala ilosc sie zebrala po wczorajszej ulewie w lubiczu to jak robil to ktos? :gwizdanie:

Opublikowano
hmmm nie znam....a co zgubił sie gdzieś ?? :polew:
Opublikowano

w Łodzi pod Silverem :wink4:

Opublikowano

w Łodzi pod Silverem :wink4:

myślalem że w Koronowie :kox:

szczerze nie znam autka :mysli:

Opublikowano

Ja sobie położyłem Vodeczke na biurko i się zająłem czymś pożytecznym...Grafikiem nie jestem ale coś tam wyszło...może do smieci moze tylko do małych poprawek...Sami określcie

ouvJ9.jpg

a plajstry gdzie??? :sarcastic:

Nima zreszta za damski chu...

Opublikowano

cos na poprawe humoru przed pracą :kox:

PS niedługo mija kara i będzie można iść na stadion morde powydzierać :kox::good:

Zawisza Bydgoszcz-Czarni Żagań[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 13:02_________________________________________________Witamy w piekle!
Opublikowano

widze ze przejecie problemem kolegi :wallbash:

Opublikowano

bawil ktos sie w uszczelnianie gumki (czy jak to tam) od linki otwierania maski miedzy silnikiem a wnetrzem? zbierala sie woda sprawa juz ogarnieta (dzieki majkiemu!!!) a teraz widzialem ze jeszcze bardzo mala ilosc sie zebrala po wczorajszej ulewie w lubiczu to jak robil to ktos? :gwizdanie:

ja walczylem z tym 2 lata temu od tego czasu luzz

musisz wyczyscic i przeczyscic przestrzen pod kompem i sprawdzic czy upływ wody jest udrozniony z podszybia... to jest taka dziura mniej wiecej na srodku podszybia tam gdzie wychodza przewody od klimy z komory pasazerskiej do komory silnika

p.s. akurat pisalem tego posta jak napisales swojego ze nikt nie pomaga... Komar.. daj troche czasu bo nie każdy ślęczy non stop na forum :naughty:

Opublikowano

bawil ktos sie w uszczelnianie gumki (czy jak to tam) od linki otwierania maski miedzy silnikiem a wnetrzem? zbierala sie woda sprawa juz ogarnieta (dzieki majkiemu!!!) a teraz widzialem ze jeszcze bardzo mala ilosc sie zebrala po wczorajszej ulewie w lubiczu to jak robil to ktos? :gwizdanie:

ja walczylem z tym 2 lata temu od tego czasu luzz

musisz wyczyscic i przeczyscic przestrzen pod kompem i sprawdzic czy upływ wody jest udrozniony z podszybia... to jest taka dziura mniej wiecej na srodku podszybia tam gdzie wychodza przewody od klimy z komory pasazerskiej do komory silnika

właśnie juz to dokladnie posprawdzalem (naprawde dobrze poczyscilem) i bylo kilka dni baja a wczoraj tak dosc popadało i znowu lekko w rogu przy zawiasach bylo mokro a wydaje mi sie ze ta gumka ktora uszczelnia linke od maski mogla lekko sie zastarzec i juz nie trzymac i moze by ta gumke trzeba uszczelnic albo wymienic i stad moje pytanie czy ktos juz to robił?[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 13:31_________________________________________________

p.s. akurat pisalem tego posta jak napisales swojego ze nikt nie pomaga... Komar.. daj troche czasu bo nie każdy ślęczy non stop na forum :naughty:

wiem wiem nie kazdy ma czas ok obiecuje ze sie poprawie! :good:

ja mam teraz neta tylko w pracy i daje na maxa :kox:

Opublikowano

ale jak byś mial dobry odpływ wody to nie powinno leciec przez tą gumke.... po to jest gumka zeby nie leciało :polew:

ja tej gumy nie ruszalem - nie wiem ile to kosztuje.. moze jakims silikonem tam napaćkać

Opublikowano

ale jak byś mial dobry odpływ wody to nie powinno leciec przez tą gumke.... po to jest gumka zeby nie leciało :polew:

ja tej gumy nie ruszalem - nie wiem ile to kosztuje.. moze jakims silikonem tam napaćkać

no wlasnie jakas magia audi tu chyba dziala bo naprawde rozebralem tam wszysko, plastiki malo mnie nie wyprowadzily z rownowagi ale dalem rade wyczyscilem dokladnie bo tam w tym miejscu miedzy kompem a szyba jest naprawde malo miejsca i kazdy syf juz hamuje no i nagle po miesiacu teraz znowu zoonk! :wallbash::angry:

Opublikowano

ale czysciles pod komputerem?? tam jest taka szczelina ale ona udrażnia odpływ... ja miałem wszystko niby czyste a tam tylko zapchane i już była d*pa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.