Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za swoj od b5 dostalam 150 zl, wiec chyba calkiem niezle;).

ode mnie wolali 50-70 zł :sarcastic:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam wiara po weekendzie :mysli:

pogoda dopisała to i humorki pewnie też :gwizdanie:

pozdrowionka :>

heja, u mnie weekendos wyjątkowy udany

widziany w TPArcie :evil:

weekend udany ale dzis poniedzialek :wallbash:

Opublikowano

heheh... mnie też żeś Rafi przestraszył z tą sobotą :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

bry...

koniec weselnego szalenstwa, następne dopiero za tydzień... :polew:

Opublikowano

:hi:

Łukasz śmigałeś wczoraj w stronę górska po południu? jechałem za Tobą jakiś czas-czerwony ciff

a tak wogóle to macie w Bydgoszczy na śródmieściu straszne dziury, w jedną większą niestety udało mi sie trafić, dobrze że kołą nie urwałem:(

Miłego dzionka wszystkim

Opublikowano

:hi:

Łukasz śmigałeś wczoraj w stronę górska po południu? jechałem za Tobą jakiś czas-czerwony ciff

a tak wogóle to macie w Bydgoszczy na śródmieściu straszne dziury, w jedną większą niestety udało mi sie trafić, dobrze że kołą nie urwałem:(

Miłego dzionka wszystkim

hmm jesli chodzi o mnie to tak byc moze to bylem ja, jestem rozpoznawalny po trojkaciku na tylniej klapie "wszyscy sie zmiescimy" o dwa kola chodzi! :evil:

Opublikowano

w centrum dziury są niestety straszne... ale w Toruniu niestety remonty :/ droga na Warszawę w remoncie.. zawsze skracałem przez Mickiewicza (chyba taka ulica) to też w remoncie... :wallbash:

Opublikowano

chyba bydgoska bo mickiewicza jak bys wracal z wawki a jak do wawki to bydgoska w remoncie! ale remonciki bo wiesz na motoarenie final euro 2012 bedzie :polew:

Opublikowano

ale ja zawsze robiłem skrót ;) za bp na broniewskiego skręcałem... a nie znam ulic Torunia (ale coś mi się wydawało, że Mickiewicza) :good:

Opublikowano

no moze ale masz racje ze rozkopy wszedzie! :thumbdown: ale jak bedzie zrobione to :good:

Opublikowano

ale jak bedzie zrobione to :good:

No właśnie ;) Po to są te remonty, zeby dziur nie bylo. Trzeba wytrzymać a później tylko się cieszyć, że jest lepiej!

Opublikowano

W czystej teorii ;) Jak odbiór budowy/ remontu drogi przeprowadza kolega od grilla to po pół roku znowu trzeba łatać ;)

A kto za to płaci?

- ci państwo :decayed:

Opublikowano

gorzej jak się śpieszysz, bo wieziesz papiery do urzędu ;):D

Opublikowano

:hi:

Łukasz śmigałeś wczoraj w stronę górska po południu? jechałem za Tobą jakiś czas-czerwony ciff

a tak wogóle to macie w Bydgoszczy na śródmieściu straszne dziury, w jedną większą niestety udało mi sie trafić, dobrze że kołą nie urwałem:(

Miłego dzionka wszystkim

wczor jak jechalem w bydgoszczy na glowny to slalom i 30km/h a i tak myslalem ze cos urwe... :kwasny:

Opublikowano

pierwszy zakup kosmetyku do pielegnacji auta zrobiony :dance:

Opublikowano

Rafał rozwiń temat bo w pierwszej chwili myślałem, że to Nowek coś napisał :wink4:

Opublikowano

dziury jak dziury.najgorsze są te studzienki (co 0,5 metra :wallbash: ) od których większość się zaczyna.nie rozumiem dlaczego nie robili tych studzienek (mam na myśli te okrągłe na środku ulicy) poza drogą, skoro i tak nie pełnią żadnej roli odpływowej :thumbdown:

Opublikowano

5js5eh.jpg

Myślę, że na nastęny spot będzie gotowe :D

Opublikowano

5js5eh.jpg

Myślę, że na nastęny spot będzie gotowe :D

w nogach też rezasz lampki??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.