Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. WIŚNIA (70%)

15. Zuzk@ 75%n

!6. tomiczka

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Być może nowy klubowicz. Co prawda chce sprzedać A4 i kupić A6, ale jak z nim rozmawiałem mówił, że nigdy nie miał nic innego niż Audi i zapowiadał, że z Audi nie zrezygnuje ;)

111111am.jpg

A4 Avant, 2.0TDI, 170KM

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Jedrex czy mam zabrac dla Ciebie XL na spota??

A i dowiedziales sie juz cos w sprawie koszulek??

Opublikowano

możesz zabrać, ja dla Ciebie wezmę L :) wysłałem zapytanie dotyczące ceny dla 24 sztuk. dziś powinienem dostać odpowiedź i jak tylko się dowiem to przekażę Wam informacje :good:

Opublikowano

poprawilem liste bo brakowalo Kroghot

Dzień dobry wszystkim :hi:

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

Opublikowano

7CpsS.jpg

7CrY0.jpg

7Cus9.jpg

Spontan w Toruniu.... I małe ała dla mojej suki....

Opublikowano

qwa qwa qwa jakis kłek mi zarysowal nadkole pod sklepem a wszedlem tylko po cole! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale i tak ja chyba czeka malowanko na wiosne! :angry:

Opublikowano

Ja bd chyba musiał cała prawa stronę prysnąć ;(

Opublikowano

Ja bd chyba musiał cała prawa stronę prysnąć ;(

A coś się stało czy chodzi Ci o drzwi?

Opublikowano

Zaliczyłem środek Fordońskiej przez zjeba z BMW i żeby uniknąć stłuczki wyszło tak ze obróciło mnie 3 razy mogłem uderzyć w niego bo teraz Policja jemu przyznała tylko mandat za niebezpieczna jazdę czy coś a ja mam problem z zawiecha i chyba lakierem dziś muszę umyć furę i dopiero bd wiedział.A ze kolizji nie było to z ubezpieczenia tez nici...

Opublikowano

qwa qwa qwa jakis kłek mi zarysowal nadkole pod sklepem a wszedlem tylko po cole! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale i tak ja chyba czeka malowanko na wiosne! :angry:

człowiek dba, stara sie, a taki jeden tuman się znajdzie i poniszczy[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 11:47_________________________________________________

Zaliczyłem środek Fordońskiej przez zjeba z BMW i żeby uniknąć stłuczki wyszło tak ze obróciło mnie 3 razy mogłem uderzyć w niego bo teraz Policja jemu przyznała tylko mandat za niebezpieczna jazdę czy coś a ja mam problem z zawiecha i chyba lakierem dziś muszę umyć furę i dopiero bd wiedział.A ze kolizji nie było to z ubezpieczenia tez nici...

eh to przykre :no:, mam nadzieje że nie jest aż tak źle...

a tak wogóle oczywiście nie obrażając nikogo ... niestety wiekszość prostaków = BMW

Opublikowano

qwa qwa qwa jakis kłek mi zarysowal nadkole pod sklepem a wszedlem tylko po cole! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale i tak ja chyba czeka malowanko na wiosne! :angry:

człowiek dba, stara sie, a taki jeden tuman się znajdzie i poniszczy

dojde do ladu z mechanika to moze kolorek na czern i alu w czern znaczek audi w czern szyby w czern tylko ja bialy kierowca i bede mial takiego Knight Ridera podoba mi sie ta opcja! :evil:

Opublikowano

ciekawa opcja :D :D :D a tak wogóle jednak będziemy musieli gdzieś się ustawić... bo Majkel dojdzie być może później, a ja nie mam pojęcia jak do Ciebie trafić

Opublikowano

ciekawa opcja :D :D :D a tak wogóle jednak będziemy musieli gdzieś się ustawić... bo Majkel dojdzie być może później, a ja nie mam pojęcia jak do Ciebie trafić

to ustawmy sie na tym parkingu przy krzyzu popieluszki a ja tam podjade tylko o ktorej? :mysli:

Opublikowano

Wyrezane lampki ostrzegawcze w klapie bagażnika :D

Opublikowano

to ustawmy sie na tym parkingu przy krzyzu popieluszki a ja tam podjade tylko o ktorej? :mysli:

coś koło 17.20-30

Opublikowano

to ustawmy sie na tym parkingu przy krzyzu popieluszki a ja tam podjade tylko o ktorej? :mysli:

coś koło 17.20-30

:good: bede 17:25 tam czekal!

Opublikowano
Opublikowano

Co tu taka cisza??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.