Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiejszy mod, lampki w klapie bagażnika:

jjjwx.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

graty Manny :good:

Opublikowano

Jutro dalej z koksem ;)

Opublikowano

Pięknie, co jutro dłubiesz?

Opublikowano
  • Autor

niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

18. felipe.avant

Opublikowano

niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

18. felipe.avant

19. makaveli :mysli:

Opublikowano

obstawiam jak dobrze pojdzie 20 autek :gwizdanie:

no wpisze sie niech bedzie to 20 :> :>

niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

18. felipe.avant

19. makaveli :mysli:

20. wera

Opublikowano

wera git :good: :good:

Opublikowano

no ja wiem ze wszyscy czekali kiedy sie wpisze :> :> :> hhehe zeby zamknac ta 20 stke :nabijasie:

Opublikowano

podnosimy poprzeczke :naughty:

Opublikowano

no ba :> jest nas juz dosyc sporo :good:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

no ja wiem ze wszyscy czekali kiedy sie wpisze :> :> :> hhehe zeby zamknac ta 20 stke :nabijasie:

A tam zamknąć... otworzyłaś 30-ke ;)

Opublikowano

reniu bylo by fajnie :gwizdanie: jakby 30 furek bylo

Opublikowano

reniu bylo by fajnie :gwizdanie: jakby 30 furek bylo

w Jarosławcu było ok 50 aut :sarcastic:

jeszcze ogólnopolski ośmieszymy :evil:

Opublikowano

reniu bylo by fajnie :gwizdanie: jakby 30 furek bylo

w Jarosławcu było ok 50 aut :sarcastic:

jeszcze ogólnopolski ośmieszymy :evil:

:polew:

Opublikowano

reniu bylo by fajnie :gwizdanie: jakby 30 furek bylo

w Jarosławcu było ok 50 aut :sarcastic:

jeszcze ogólnopolski ośmieszymy :evil:

:polew:

trzeba Hugo naprostować żeby zmienil regulamin.teraz status klubowicza będzie się dostawać za obecność min 1 raz na spocie w kuj-pom a nie na ogólnym :naughty:
Opublikowano

idziemy na rekord spotu panie i panowie dopisywac sie!!!!!

Opublikowano

no zapowiada się grubo .... jutro zobacze z rana czy jest lepiej z Nataszką .... póki co to się męczy z mega katarem :kwasny:

Opublikowano

ludzi troche się zapowiada :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.