Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Co to jeszcze wszyscy spią że tak mało wpisów :mysli:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będę mógł się załapać na diagnostyke?;) bo chyba mój auto galgan powiedział baj baj albo turbo i map sensor w co szczerze wątpię;).... A i zapomniałem się pochwalić... Nowy mod w bagażniku dzięki rafikowi;d

Jaaaa... Dawaj foty! Dawaj foty!

Opublikowano

Będę mógł się załapać na diagnostyke?;) bo chyba mój auto galgan powiedział baj baj albo turbo i map sensor w co szczerze wątpię;).... A i zapomniałem się pochwalić... Nowy mod w bagażniku dzięki rafikowi;d

bede mial kompa :hi:

Opublikowano

Gucio, ja też z chęcią skorzystam ;)

Opublikowano

nie przesadzaj Rafi :tongue4:

nie zapominaj się, mam ci piątek przypomnieć :gwizdanie: wiesz że raczej na siebie trzeba bardziej liczyć :naughty:

wiem o czym mowisz-i tu sie z toba zgadzam :good:

Opublikowano

:siema:

ja dopiero wstalem :polew:

:brawo: Pudzian

Opublikowano

niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

18. felipe.avant

19. makaveli mysli

20. wera

21. MRT (z rodzinką)

22. Tomek4don :hi:

23. .........

Opublikowano

moze komus sie cos przyda

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159383.new#new[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:04_________________________________________________mam glosniki ori z przednich drzwi, moze ktos potrzebyje

Opublikowano

Fordoniacy, jedziemy razem? 17:40 Lidl?

Opublikowano

moze komus sie cos przyda

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159383.new#new[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:04_________________________________________________mam glosniki ori z przednich drzwi, moze ktos potrzebyje

bosse ?? :mysli:

Opublikowano

i jak tam w Bydgoszczy pogoda?:>:>

Opublikowano
:bry: jak na razie nie pada :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: jak na razie nie pada :gwizdanie:

i nie będzie bo nie ma z czego :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 14:53_________________________________________________

Fordoniacy, jedziemy razem? 17:40 Lidl?

ja na pewno z Wami nie jade bo na bank wejdzie mi w tryb awaryjny (musze wąż ciśnieniowy wymienić....prawdopodobnie) i nie chce spowalniać nikogo :hi:
Opublikowano

Ide moją troche posprzątać bo syf w środku że aż wstyd :kox: a to mój dziewiczy spot :embarrassed:

Opublikowano

a to mój dziewiczy spot :embarrassed:

taki mamy zwyczaj że świeżak stawia każdemu po 2 browarki :naughty:

żebyś się nie zakręcił :tongue4:

Opublikowano
:shocked: a później po pijaku będą wracać do domu samochodami? :bicz3: :mysli:
Opublikowano

piwko sie wieczorkiem w domu wypije

PS ja lubie lecha ,żubra,tyskie :cool1:

Opublikowano

Ty serio piszesz :cool1:

Opublikowano

Ty serio piszesz :cool1:

:polew:
Opublikowano
:wallbash: ładnie mnie w uja robisz :bicz:włącz TVN jak kupie sobie taką tube jak ten koleś ma to stawiam wszystkim :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________Mowa o kolesiu z MAM TALENT :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.