Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ubdy5vfw.jpg

Zapraszamy na
Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

Obejrzyj film - http://tinyurl.com/37cf525

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Audi-A4-Kujawsko-Pomorskie/254511904584483
----------------

ZAPRASZAMY!!!

Edytowane przez jedrekx

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry pomysł i jako niezrzeszony z Ina mogę też się dołączyc. Trzeba tylko wypracowac termin spotu. :th:

No i mam jeszcze pytanko???

Czy spot moglibyśmy oprzec np. o jakiś bufet :drool:

Opublikowano

panowie, powiedzcie mi czym sie roznia meetingi bydgoskie od bydgosko torunskich?? Nie lepiej bylo zmienic nazwe tamtego tematu??

Jeden z nich leci do kosza :tongue4:

Opublikowano

Oj nie wiem czy dobrze robisz modernie. Ja jestem spoza wymienionych miast więc króciutko powiem, że to jest tak jak w przysłowiu ....jak pies z kotem. Poddaje temat dyskusji i większym przemyśleniom moderna.

Opublikowano
  • Autor

meetingi bydgoskie już koniec,teraz łączymy siły z Toruniem!!!!!!

Opublikowano

Ja jestem za byle by było dużo, głośno i warcząco :audi: :th:

Opublikowano

JA NIC NIE ROBIE - ja sie pytam :polew:

ustalicie jakies 1 spojne zdanie ?? we 2 nie jest trudno :polew:

Opublikowano
  • Autor

Murzyn jak tu rozmawiać jak nie ma chętnych... Takie województwo a tak mało chetnych

Opublikowano

Pójde już sobie ....... Co tak sam będę tak siedział!!!

Normalna agonia,

Pozdro filipe.avant

Opublikowano

est Was 2 wiec dobry poczatek :thumbup:

Opublikowano

Murzyn Halo proszę Cię!!!!

Opublikowano

est Was 2 wiec dobry poczatek :thumbup:

nas jest czterech w samym chrzanowie, a tu bydgoszcz i toruń sztuk dwie, słabo się reklamujecie :decayed:

Opublikowano

:audi:HEJ wszyscy :audi:maniacy z bydgoszczy i okolic moze wkoncu sie przebudzicie i dojdzie do jakiegos spotkania.WOŁAM DO WAS :rant:

Opublikowano

Ja również się zgłaszam jako trzecia :D:naughty:

A jak by byl to jakie miasto dokładnie :D

Opublikowano
  • Autor

Łączymy siły i organizujemy spot w bydgoszczy,nadal czekam na zgłoszenia dawać dawać :oklaski:

Opublikowano

no kurcze .. a ja??? to niby co...

zreszta był "zlot" w zeszla niedziele.... wprawdzie bardzo skromny ale checi sie liczą

Opublikowano
  • Autor

Newman na Ciebie można zawsze liczyć heheh ;) [br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 21:31 _________________________________________________Drodzy przyjaciele wiec kiedy spotkanie z grillem.??? :a4fan:

Opublikowano

no to by bylo cos... zimą grila zrobic...

proponuje w przyszlą niedziele cos wykombinować....

moze uda mi sie do tego czasu tego suba zdemontować...

Opublikowano
  • Autor

kto jeszcze sie pisze na kiełbaske.... :thumbup:[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 19:15 _________________________________________________widze że ciężko bedzie zgrać ekipe

Opublikowano

cos brak odzewu.. myslalem ze po poczatkowym zainteresowaniu troche ludzi sie ruszy.. :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.