Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

to kiedy ten zjazd? jestem nowy i też bym wpadł.

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 16:39 _________________________________________________może polecicie jakiegoś mechanika od zawieszenia. bo trzeba by przejrzec i powymieniac co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jest napisane pare postów wyżej ale powtórzę...

w niedziele o 13 ekipa bydgoska spotyka sie na parkingu pod halą łuczniczki... czekamy kilkanascie minut i strzala do torunia na parking przy Realu.. a tam czeka ekipa torunska.... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niestety ja sie nie pojawie, pech chciał grypa mnie rozłożyła, temperatura itp. Życze miłej zabawy w Toruniu,Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajans przed chwilą padła mi :audi:,pojechałem do sklepu 5min stała wsiadam a tu niechce odpalić ;( jutro do mechanika ,Mysle ze zrobią mi auto do niedzieli

pierwszy raz w życiu paliwo mi zamarzło :drool: ,najgorsze że mam cały bak h...go ON i co teraz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial byc.ale mam problem.

Postawem samochód pod domem,zostawiłem samochodzik zamknięty.

Musze wyjechać,chce sie do niego dostać a tu zasadzka.

Pompka centralnego działa ale nic nie otwiera.

Kombinuje na wszystkie sposoby i nic.

Macie pomysły co zrobić.Jutro zostaje tylko metoda inwazyjna :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie moge otworzyc.

W bagarzniku mi kluczyk nie chce sie przekrecic.

Ale juz jestem w srodku tylko z tym bagarznikiem mam problem.

Wylamalem wkladke.teraz mysle jak sie dostac do bagarznika zeby dostac sie do pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moglem być.

Otworzyłem wreszcie wszystko.

Straty:

Pęknięty plastik na ścianie bagażnika (do pospawania)

dziura w ścianie grodziowej za siedzeniami

Pompa centralnego (cały środek zmielony)

Jak by ktoś znalazł pompkę centralnego zamka o nr.: 8LO 862 257 E

Był bym wdzięczny lub niech da mi znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to nie dobrze... wspolczuje Strobo .. ale do nastepnego razu naprawisz ;)

a to troche fotek ode mnie... pozwole sobie na małą relacje

Jako że dzien wczesniej bylem na ostrej bibce do 3 nad ranem to wizja wstawania porannego troche mnie przerazała.... Ostatecznie zwlekłem sie z wyra o 12 i moim oczom.. ukazał sie.... las.... w śniegu... troche mnie to zdołowało. Mialem wizje ciezkiej drogi do Torunia w zaspach ale postanowilem chociaz na łuczniczke podjechac zeby czeknąć kto przyjechal.. a wtedy dalej sie zobaczy....

Jak sie okazało pojawił sie tylko Paweł z kolegą.. zreszta spotkalismy sie pierwszy raz... ale szybka wymiana dlugich swiateł i wszystko jasne...

dsc02414iw7.th.jpg

Myslelismy ze jeszcze ktos dojedzie... zeby nie czekac dlugo zadzwoniłem do strobo i niestety podłamał nas wiadomoscia ze caly czas walczy z centralnym... wiec nie da rady... ale za to Magda potwierdziła ze jest na miejscu wiec mozemy przyjechac.... Dlugo nie myslelismy i wskoczylismy do :audi: i w droge

Po drodze cyknalem pare fotek.... ponizej Wisła z mostu..

dsc02415qh5.th.jpg

Na trasie sporo sniegu .. co mozna bylo przewidziec...

dsc02416vf7.th.jpg

Generalnie udało sie przejechac dosc sprawnie... cyknelismy paru maruderów i 100km/h pognalismy do celu. Najlepszy był ziomek na skuterku ale to Paweł powie wiecej.. ;)

dsc02417bm2.th.jpg

W Toronto poszlo bez wiekszych problemow, raz sie lekko zakrecilem ale po chwili juz bylismy przy Realu... Rozpoczelo sie poszukiwanie A4... no i po raz kolejny światełka zamrugały i wszystko było wiadome:

dsc02418dd0.th.jpg

Aura nie sprzyjała... zacinał śnieg i ogolnie troche zimno było... ale dla miłosnikow :audi: to żaden problem... i tak gadalismy sobie prawie godzinke na mrozie i śniegu... Poogladalismy furki, poznalismy pare ciekawych historii z nimi zwiazanych, kazdy sie pochwalił co ma jeszcze do zrobienia ;):

dsc02419np4.th.jpg

dsc02420ie3.th.jpg

dsc02421fy6.th.jpg

dsc02422gp9.th.jpg

VIVA :audi: hehehe..

dsc02423ud4.th.jpg

Poźniej stwierdzilismy ze bez kawki sie nie obedzie no i ze trzeba sie koniecznie rozgrzac... to ruszylismy za B6 do Copernicusa

dsc02424pg6.th.jpg

Rzut boczny na galeria z zaparowanej i zmoknietej szyby:

dsc02425km2.th.jpg

Ostatnie światła i juz na parkingu:

dsc02426jm5.th.jpg

Na miejscu chlopaki sie posilili całkiem znaczna iloscia miecha, ja skonczylem na herbatce. Obgadalismy ewentualna mozliwosc pojawienia sie na zlocie w Wisle ale to jeszcze kwestia otwarta...

Po godzince zawinelismy sie na chate...

dsc02427ig5.th.jpg

Rajd po Toronto:

dsc02428ai6.th.jpg

B6 w locie... 200km/h w sniegu po Toruniu ;)

dsc02430es7.th.jpg

No i to tyle... uważam ze bylo bardzo sympatycznie ... koniecznie musimy to powtórzyc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze pare fotek z naszego spotkania w Toruniu :>

O 13 pod Luczniczką było nas aż dwóch :polew: przyznam się że nie spodziewałem się tak dużej frekwencji :D do 13:15 nikt więcej sie nie zjawił więc ruszylismy w drogę :D:polew:

dsc00006qh0.th.jpg

Łatwo nie było szczególnie gdy trzeba było wyprzedzić rozpedzonego motocykliste :polew: Wyprzedzaliśmy go przy takiej prędkości że aż zdjęcie się rozmazało :D

dsc00010kk7.th.jpg

Słuzby drogowe jak zwykle zadziałały właściwie i nie dopusciły by śnieg zalegał na jezdni :D

dsc00008ad0.th.jpg

W Toruniu Darka zawiódł GPS :D no ale szybciutko wróciliśmy na właściwą droge :> Pod Realem czekała na nas jedyna :a4fan: w Toronto :D

dsc00013gm3.th.jpg

dsc00011oy2.th.jpg

dsc00014rv2.th.jpg

Pogoda cały czas dopisywała :polew: ślicznie pruszyło jeszcze lepiej wiało więc trzeba było sobie strzelić na rozgrzewkę :polew: kawę oczywiście :drunk::D Po godzinnych pogaduchach :) doszliśmy do wniosku że najlepszym sposobem na przypływ gotówki jest hehe :polew: odszkodowanie :D a za co to juz ekipa która była na zlocie wie :> Z Copernicusa tak chyba ok17 ruszyliśmy do domu :D (drogowcy w Bydgoszczy śą nieco spóźnieni ale w Toruniu chyba wogóle ich nie ma :polew:) Podsumowując było super :a4fan: w nielicznym gronie ale sympatycznie :) Pozdr dla wszystkich i mam nadzieje że niedługo następny spocik :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New żaden inny GPS się nie przyzna do błędu :D A twój sie przyznał :D:a4fan:

heheh.. to fakt... :oklaski:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 21:22 _________________________________________________Max... a jak wy w ogole wracaliscie do Bydzi bo jakos sie rozjechalismy na tym parkingu?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 21:04 _________________________________________________p.s. moja audika przed wyjazdem na sylwka.... nalezalo jej sie pranie ;)

dsc02324gh4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...