Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

chetnie zajrze, jestem rodzonym KRZYŻAKIEM, proszę o termin

a tak na marginesie to szkoda mi POLONII, jarzący wiedza o co chodzi. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,wiec jak Galeria Pomorska-parking w Bydgoszczy, koło giełdy samochodowej w NIEDZIELE samo południe proponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK bedzie mi pasowalo to tez wpadne. :th:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 17:07 _________________________________________________

Zadam takie pytanko,może i oczywiste ale ja nigdy nie byłam na takim spotkaniu :embarrassed:

Jak takie spotkanie wygląda i jak długo trwa :wink4:

wyglada normalnie czyli palenie gumy, jazda na czas, wyscigi na1/4mila,no i zrecznosciowka itp. :D

oczywiscie to jest zart :polew:

ogolnie jeszcze nie mialem okazji byc na spocie Audi bo mam dopiero od tygodnia, ale bywalem na wielu spotach meganecoupe i bylo :thumbup: mysle ze tu bedzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 14.00 przy stacjii na parkingu Galerii Pomorskiej. pilnie potrzebny WAG do kasowania błędów![br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 20:51 _________________________________________________widze że jdnak nikt nie potwierdza swojego spotkania w 100% a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylem... ogolnie wyszla porazka...caly parking zawalony po brzegi.. z miejscem nie trafilismy tym razem ze wzgledu na szał zakupów przedświątecznych...

bylem tak o 14:15, pokreciłem sie pare kółek po całym parkingu.. widzialem pare audic ale nie rozpoznałem nikogo.. byla ta niebieska audi avant chyba Felippe z srtb ale pewnosci nie mam..

i to tyle... zawinalem sie do domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :wallbash:.Ja mam ograniczony dostęp do internetu.żebym wiedział to bym sie zjawił.

Myślę ze najlepsza miejscówka to tam gdzie nie ma ludzi i byśmy sie wszyscy znaleźli.

Moloch sklepowy odpada jak to ktoś powiedział "szal świątecznych zakupów".

Można tez ustalić znak rozpoznawczy dla lepszego rozeznania jeżeli by już sie zjechać,np: postojowki lub awaryjki lub obydwie rzeczy naraz :)(zem wymyślił hehe),ale myślę ze na parkingu nikt tak nie biedzie stal jak nie my .

No nic.troszkę sie rozpisałem,ale myślę ze ktoś podpowie miejsce.

Pozdro for all

Newman i felipe.avant my sie chyba już widzieliśmy na spocie pod Tesco,chyba ze sie mylę..ja podjechałem troszkę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byli a każdy sie szukał,ja byłem na zakupach pózniej sie rozglądałem za wami ale parking zawalony. Newman a miało być już dobrze :afro: proponuje spotkanko może na parkingu "Hala Sportowa Łuczniczka ogromny parking i pusto co o tym sądzicie a póżniej jakieś kregle... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman i felipe.avant my sie chyba już widzieliśmy na spocie pod Tesco,chyba ze sie mylę..ja podjechałem troszkę później.

nie mylisz sie przyjacielu....

"Hala Sportowa Łuczniczka ogromny parking i pusto..

Zgadzam sie to bardzo dobra miejscówka... ale tylko wtedy jak jest pogoda...

p.s. w sobote moja żona miala stłuczke... :confused4: i troche uszkodziła przód... na szczescie nie z jej winy...

czy ktos zna dobrego blacharza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...