Treść opublikowana przez piotruch6
-
Interfejs A4 b7
Witam Mam pytanie odnośnie interfejsu V-SCAN VAG5053 ITS https://viaken.pl/pl/nowy-vag-v-scan-5053-its-adapter-obd1.html czy za jego pomocą wykonam wszystkie niezbędne kodowania. Np. przy odblokowaniu pełnego Fis? Pozdrawiam Piotr
-
[B6 AVF] Wyciek ze skrzyni biegów (multitronic)
witam. kolega kupił 14 b6 ze skrzynią multitronik. w jaki sposób sprawdza sie poziom oleju w skrzyni?
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków
mam pytanie czy czujniki od klocków znajdują się także na tylnych kołach? bo zaświeciła mi się kontrolka i niewiem które klocki kupić
-
[B5 AHU] Przy jakich obrotach zaczyna załączać się turbo?
w moim AHU juz od 1800 obrotów ładnie ciągnie
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
moja wersja na włochy i tez ma te swiece
-
[B5 AFN] Zakup turbo
czy turbina od AWX psuje bez problemu do AHU? czy jest koniecznosc czegos przerabiania?
-
[B5 AFF] Jak wyciszyć pracę skrzyni biegów ?
u mnie mam podobne objawy napisz czy coś pomogło. dolanie tego specyfika
-
[B5 AHU] panel klimatronika a4 2000r
witam. mam taki problem że przy niskich temperaturach zanikają mi cyferki na wyświetlaczu. można coś na to zaradzić czy tylko wymiana na nowy panel? pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:14_________________________________________________
-
[ALL B5] Panel klimatronika sam zmienia prędkość nawiewu
zgadza sie ten typ tak mam u mnie jest podbnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a co powiecie o delphi? cena podobna do febi.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to kiedy ten zjazd? jestem nowy i też bym wpadł. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 16:39 _________________________________________________może polecicie jakiegoś mechanika od zawieszenia. bo trzeba by przejrzec i powymieniac co trzeba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem piotr z bydgoszczy mam a4 z 2000roku 1,9tdi 90ps po mały zestrojeniu 110ps rewelacja i to spalanie.