Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotruch6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotruch6

  1. Witam Mam pytanie odnośnie interfejsu V-SCAN VAG5053 ITS https://viaken.pl/pl/nowy-vag-v-scan-5053-its-adapter-obd1.html czy za jego pomocą wykonam wszystkie niezbędne kodowania. Np. przy odblokowaniu pełnego Fis? Pozdrawiam Piotr
  2. witam. kolega kupił 14 b6 ze skrzynią multitronik. w jaki sposób sprawdza sie poziom oleju w skrzyni?
  3. mam pytanie czy czujniki od klocków znajdują się także na tylnych kołach? bo zaświeciła mi się kontrolka i niewiem które klocki kupić
  4. w moim AHU juz od 1800 obrotów ładnie ciągnie
  5. moja wersja na włochy i tez ma te swiece
  6. piotruch6 odpowiedział(a) na rav_lcj temat w 1.9TDI
    czy turbina od AWX psuje bez problemu do AHU? czy jest koniecznosc czegos przerabiania?
  7. u mnie mam podobne objawy napisz czy coś pomogło. dolanie tego specyfika
  8. witam. mam taki problem że przy niskich temperaturach zanikają mi cyferki na wyświetlaczu. można coś na to zaradzić czy tylko wymiana na nowy panel? pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:14_________________________________________________
  9. zgadza sie ten typ tak mam u mnie jest podbnie
  10. a co powiecie o delphi? cena podobna do febi.
  11. to kiedy ten zjazd? jestem nowy i też bym wpadł. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 16:39 _________________________________________________może polecicie jakiegoś mechanika od zawieszenia. bo trzeba by przejrzec i powymieniac co trzeba
  12. witam jestem piotr z bydgoszczy mam a4 z 2000roku 1,9tdi 90ps po mały zestrojeniu 110ps rewelacja i to spalanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.