Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam ekipa żyjecie?? Wymieniłem wszystkie wahacze u siebie,łącznie z końcówkami drązka firma "Master Sport" germany niby wzmacniane, zobaczymy ile tysiecy przejadą po naszych drogach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ekipa żyjecie?? Wymieniłem wszystkie wahacze u siebie,łącznie z końcówkami drązka firma "Master Sport" germany niby wzmacniane, zobaczymy ile tysiecy przejadą po naszych drogach..

cześć!! gdzie je kupiłeś (jakieś namiary) ,też musze wymieniś wachacze bo wali :wallbash:,ile dałeś za komplecik? pozdro......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,wahacze maja dobra opinie na forum także polecam i kupisz je u naszego kolegi nr gg.2649832 cena jest dobra 580 za całosc + koncowki które warto wymienić 60zł niby 2 lata gwarancjii jak tyle wytrzymaja po naszych drogach to bedzie ok :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość son_czwa

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czekamy aż cała "banda" będzie miała czas, ale czekamy na ciepełko :evil:, wtedy pakuje grilla do bagażnika :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja nie wiem jak sie wyrobie z czasem wiec nie obiecuje...

Zrobilo sie cieplo i coraz czesciej majstruje przy czarnym potworze :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Szukam tez oponek na moje aluski bo wstyd jezdzic na zimowkach.

Jak by co to podajcie termin a ja jak zwykle postaram sie dopasowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko, znacie może jakiś zaufany serwis w Bydgoszczy - potrzebuję żeby mój Dziadek podjechał ze swoim VW Polo z 1999 roku i wymienili mu kompletny rozrząd wraz dodatkami typu pasek wieloklinowy, płyn chłodniczy itp.

Boję się żeby jechał do nieznanego, bo wiadomo - starszy człowiek, to zaraz go naciągną jeszcze na coś.

Dziadek ma 86 lat. Nie chciałbym też żeby jechał do Konarzewskiego, bo tam życzą sobie chore pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...