Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Mam pytanko zna ktos dobrego elektronika który mógłby pogrzebać przy zestawie głośnomówiącym bluetooth? Ne wiadomo dlaczego nie dziala, nie chce sie zalaczyc ale podobno zasilanie jest doprowadzone.. Wiem że Jedrek cos wspominal o Osowej Gorze i HiFi Car Audio, ale moze ktos ma jakiegos znajomka co moglby zajrzec? :)

Urzadzenie to PARROT CK3100

http://www.fordpartsplus.net/product_details.aspx?pid=1752

Ps. Ktos z Inowrocławia kiedys chyba wspominal ze zajmuje sie sprzedaza i montowaniem takich rzeczy w samochodach, moze ktos wie kto to byl? :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forspam87 czy to oryginalny przebieg :mysli: tego najstarsi górale nie wiedzą :kox: trzeba sprawdzić :wallbash:

czasem lepiej nie sprawdzać, bo można się załamać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forspam87 czy to oryginalny przebieg :mysli: tego najstarsi górale nie wiedzą :kox: trzeba sprawdzić :wallbash:

czasem lepiej nie sprawdzać, bo można się załamać :D

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:58_________________________________________________Ale wole wiedzieć na czym stoję,dziś stwierdziłem że chyba mnie czeka wymiana uszczelki pod głowicą :wallbash: wymieniał ktoś? mniej więcej jakie koszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zasilanie jest doprowadzone...to juz jest sprawdzone :evil:

a z ina sprzedaje takie cacka slawek27 o ile nie przekrecilem nicku :good:

Hehhe Artur nie wiedzialem ze Ty sprawdzales :naughty:

A co do slawka27 to dzieki za info napisze do niego PW moze sam jest w stanie zajrzec :)

Karolusss nikt nie powiedzial, ze ja sprawdzalem ale dawno dawno temu slyszalem, ze bylo sprwdzane i zasilanie jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... jak tak to lipton

- zwalanie przodu ... rozpięcie rozrządu ... planowanie głowicy ... ja odrazu zmieniałbym olej i płyn chłodniczy ... = koszta spore

roboty trochę jest .... więc i robocizna sporo wyjdzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam będe robił :decayed: rozrząd i tak do wymiany,olej tyż niedawno ją kupiłem i musze wszystko powymieniać i sie właśnie zastanawiam czy teraz rozrząd wymieniać czy jak sie uszczelka bardziej posypie ale z drugiej strony jak paska nie wymienie i strzeli to lipa :wallbash:a 2 razy pasek wymieniać to też bez sensu :kwasny:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:32_________________________________________________bo jak sie raz zdejmie pasek to już nie powinno sie go zakładać :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:33_________________________________________________a może bym sobie remoncik silnika zafundował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu damiana drapneli a mi jakas piz.a wymusil i dobrze ze niemam takich klocow jak ty bo by bylo boom a z tego bym nie byl zadowolony :thumbdown::wallbash:

przygody jakieś musza być :tongue4: :tongue4: jeżdzą takie pajace ... mnie drapneli niestety, ale nie ma sie co chwalić :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2 wałkami tez wymieniałem w sceniku volvo i paru innych :decayed: chyba że nie ma klina na wale od koła zebatego paska to muszą być jak w fordzie focusie sti chyba.[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:59_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nosbdscf1350l.jpg widzieliście ją?? :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 00:56_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15389.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...