Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak 80/90 to S2 albo coś takiego

nie napisałem a ani nie sugerowałem że to S2 :cool1:

Racja, sprzedawca wykazał się ponadprzeciętną znajomością gamy modeli :>

W necie jest cała masa rozmaitych eSek, S-line'ów itp... jest ich więcej niż wyprodukowano w fabryce :laghing2:

najdziwniejsze jest to że na aukcjach więcej jest s-line-ów w b5 niż b6,b7,b8 razem wziętych.

:polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie organizujemy coś w weekend? choć nie ukrywam, że wolałbym w sobotę bo w niedzielę po 13 wyjeżdżam prawdopodobnie... :naughty:

Opublikowano

jeśli już chyba też wolałbym sobote... niedzielne popołudnie również zajęte

Opublikowano

ale cisza.. :gwizdanie:

Opublikowano
:lazy:
Opublikowano

ale fuksa miałem :kox:

jechałem Szosą Gdańska w strone centrum....i przy ok.160km/h zgasł mi samochód :shocked: bo zabrakło paliwa.na szczęscie tam przed orlenem jest z górki to sobie pod sam dystrybutor podjechałem na zgaszonym :kox:

małe problemy z odpaleniem ,ale kilka razy pogazowałem i odpalił :good:

Opublikowano

ale fuksa miałem :kox:

jechałem Szosą Gdańska w strone centrum....i przy ok.160km/h zgasł mi samochód :shocked: bo zabrakło paliwa.na szczęscie tam przed orlenem jest z górki to sobie pod sam dystrybutor podjechałem na zgaszonym :kox:

małe problemy z odpaleniem ,ale kilka razy pogazowałem i odpalił :good:

zabrakło paliwa? A księgowy się wcześniej nie odzywał? :wallbash:
Opublikowano

ale fuksa miałem :kox:

jechałem Szosą Gdańska w strone centrum....i przy ok.160km/h zgasł mi samochód :shocked: bo zabrakło paliwa.na szczęscie tam przed orlenem jest z górki to sobie pod sam dystrybutor podjechałem na zgaszonym :kox:

małe problemy z odpaleniem ,ale kilka razy pogazowałem i odpalił :good:

zabrakło paliwa? A księgowy się wcześniej nie odzywał? :wallbash:

no jak jechałem to wskazówka poniżej zera pokazywała :sarcastic:
Opublikowano

i leciałeś 160? brawo.. :wallbash:

Opublikowano

i leciałeś 160? brawo.. :wallbash:

to tzw ecojazda :naughty:
Opublikowano

przemilczę :gwizdanie:

Opublikowano

kto wie czy jakbym wolniej jechał to w lesie bym nie stanął...a tak pod stacje zajechałem :kox:

Opublikowano

Gwarantuję ci, że jadąc równo, w okolicy 2 tys obrotów, bez zatrzymywania, przyspieszania, zajechałbyś dalej... Tak czy siak... Rezerwa starcza na dość znaczny kawałek drogi i dziwi mnie, żeś pozwolił na pusty bak :wallbash:

Opublikowano

tak czy inaczej happy end :tongue4:

Opublikowano

tym bardziej w dieslu do pustego baku... :wallbash:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________

Wiśnia jak tam?? rozrząd i cała treszta ogarnięte??

Opublikowano

:hi:

:siema:

chyba z tyry wróciłeś co ??

Opublikowano

Dopiero z tyry wróciłem :wallbash: jutro sie zabieram za robotę,tylko napinacza nie mam i rolki prowadzącej :kwasny: zobaczymy w jakim stanie są te co teraz ma choć nie ukrywam że chciał bym nowe ale wyprułem sie z kasy :kwasny: jak rozbiorę to ocenie a tak to wszystko mam :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:21_________________________________________________ :polew: no właśnie[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:22_________________________________________________za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

Opublikowano

to działaj działaj bo nasze Audiczki muszą być w idealnej kondycji :cool1:

u mnie jeden wahacz górny ma luz a tak to lać i jeździć :good:

musze zderzaki spasować jeszcze...dzisiaj światła ustawiłem [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:24_________________________________________________

za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

pompe wody też wymieniasz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.