Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomyliłem oznaczenia :wallbash: chodziło mi o AEB :decayed: ale juz wszystko wiem :good:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 21:59_________________________________________________

mam nadzieje ze WIŚNIA I HERETIC pojawia sie na spocie w bydgoszczy za tydzień w niedzielę :mysli:

widze że pisarze z was nieźli są na forum :naughty:

a chętnie poznaję takich pisarzy którzy tak sie udzielaja na forum :good:

powodzenia :>

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:00_________________________________________________na ostatnim spocie w BDG byłem
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że pisarze z was nieźli są na forum :naughty:

a chętnie poznaję takich pisarzy którzy tak sie udzielaja na forum :good:

majki ostatnio bylem na tym mega spociszu na łuczniczce, a ostatnio troche kiepsko z czasem bo dzieciaki chore

Opublikowano

jeżeli chodzi o AEB a AJL

to tylko Turbo w AEB jest K03 a w AJL K03s ... no i program ;)

Opublikowano

a na tym to nie wiem czy będę,jak kupie rolkę prowadzącą i napinacz to pewnie będe w garażu rozrząd wymieniał :wallbash:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:02_________________________________________________oczywiście do majki77 to było[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:03_________________________________________________

jeżeli chodzi o AEB a AJL

to tylko Turbo w AEB jest K03 a w AJL K03s ... no i program ;)

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:04_________________________________________________i głowica podobno :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:04_________________________________________________I mały żart z innego forum:

-Tato Tato,czy to auto jest zepsute ?

-Nie synku to diesel :):polew: :polew:

Opublikowano

o głowicy nie słyszałem :mysli:

bedziesz odchylać ryjek czy zwalasz całkowicie ?

Opublikowano

no mnie akurat wtedy nie bylo ale to przypadek taki sie zdarzył bo wtajemniczeni znaja frekwencje Majkiego na spotach :naughty:

także starajcie się żebym nie musiał komentować na forum :gwizdanie:

pozdrowionka :)[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:10_________________________________________________zmykam w kimono

dobrejnocki wiara :cool1:

pewnie wasze mordy mi sie przyśnią, ale to szczegół :polew:

Opublikowano

:hi:

i ja również zycze dobrej nocki i do jutra

Poniedziałek :disgust:

Opublikowano

Tylko ryjek zdejme, jeszcze uszczelniacz musze wymieć ale nie wiem który, bo gdzies mi olej leci :wallbash: trzeba umyć silnik[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:24_________________________________________________

no mnie akurat wtedy nie bylo ale to przypadek taki sie zdarzył bo wtajemniczeni znaja frekwencje Majkiego na spotach :naughty:

także starajcie się żebym nie musiał komentować na forum :gwizdanie:

pozdrowionka :)[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:10_________________________________________________zmykam w kimono

dobrejnocki wiara :cool1:

pewnie wasze mordy mi sie przyśnią, ale to szczegół :polew:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:26_________________________________________________3m sie ,miłej nocki :sexinbed::polew:
Opublikowano

widze że Majki nauczył się pisać więcej niż jeden post na tydzień :naughty:

Wiśnia nauczyl się obsługiwać Swój profil :oklaski:

ogólnie to przed chwilą miałem spotkanie na światłach przy Auto Fredzie z S8 D3 V10 :slina::shocked: ... stała obok mnie, i widziałem je dopóki zielone nie wskoczyło :kox:

Opublikowano

widze że Majki nauczył się pisać więcej niż jeden post na tydzień :naughty:

Wiśnia nauczyl się obsługiwać Swój profil :oklaski:

ogólnie to przed chwilą miałem spotkanie na światłach przy Auto Fredzie z S8 D3 V10 :slina::shocked: ... stała obok mnie, i widziałem je dopóki zielone nie wskoczyło :kox:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:37_________________________________________________Zdolna bestia jestem :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:38_________________________________________________Ja w takiej siedziałem jak byłem szukać furki w Gnieźnie :slina: nawet pozwolił mi odpalić :good: mogłem nią uciec :wallbash::polew:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:40_________________________________________________Gregory,ile obniżyłeś żabkę? bo o ile dobrze pamiętam sprężyny wymieniałeś na sportowe :mysli:
Opublikowano

Gregory,ile obniżyłeś żabkę? bo o ile dobrze pamiętam sprężyny wymieniałeś na sportowe :mysli:

ile to nie wiem....stała jak koza a teraz troche spadła ,i nie wydaje mi się że to te -30 co miało być.na oko daje -40 bo w koleinach na fordońskiej nie daje rady prawym pasem bo obciera co chwila. u mechanika ostatnio rękoma podnosilismy samochód żeby te gówienka od podnośnika wsunąć pod samochód :kox:

przyjdzie gwint jak seryjne amory padną to jeszcze niżej zejdzie (przód na pewno) :decayed:

Opublikowano

Ale mory masz fabryczne? czy tez sportowe? bo ja chce sobie też obniżyć ale sie boje że będzie za sztywna i wszystkie dziury bedę czuł :kwasny:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:06_________________________________________________czyli wszystko jasne

Opublikowano

na razie mam seryjne dopóki nie padną (po złości nie chcą paść :disgust: )

potem gwint + super twardo i sztywno :kox:

teraz troche za bardzo buja przez co na nierównej drodze zdarza się zaryć w asfalt dziobem :wink4:

Opublikowano

nie szkoda ci miski? na te dziury i koleiny? ja mam i tak spawaną od dołu to by sie troche wyszlifowała :gwizdanie:

Opublikowano

nie szkoda ci miski? na te dziury i koleiny?

olać miske :cool1:

coś za coś ....ale nie zaprzecze że mam sraczke jak jade w koleinach i nie ma innego wyjścia :wallbash:

Opublikowano

nie szkoda ci miski? na te dziury i koleiny?

olać miske :cool1:

coś za coś ....ale nie zaprzecze że mam sraczke jak jade w koleinach i nie ma innego wyjścia :wallbash:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:15_________________________________________________zawczasu pomyśl nad jakimiś wspornikami żeby ją troche osłonić bo żeby dziurę w alu zrobić dużo nie trzeba :disgust:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:17_________________________________________________mi coś chłopaki z kwasówy pospawają w robocie :cool1: bo i tak była spawana,a dziura była konkretna.
Opublikowano

za browar naucze Cię czegoś :naughty:

jak cytujesz kogoś to po pisz Swoją wypowiedź/komentarz a nie dopisuj po cytacie :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:19_________________________________________________tymi alu się nie przejmuj....jak żabka zostanie ze mną na dłużej niż do wiosny to 19" zakładam :naughty:

Opublikowano

za browar naucze Cię czegoś :naughty:

jak cytujesz kogoś to po

pisz Swoją wypowiedź/komentarz a nie dopisuj po cytacie :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:19_________________________________________________tymi alu się nie przejmuj....jak żabka zostanie ze mną na dłużej niż do wiosny to 19" zakładam :naughty:

pisałem tak czasami ale coś mi się pierdzieliło,najpierw w silnik zainwestuj bo żabka na 19 ujowo bedzie sie zbierać przy 90KM

Opublikowano

a po co ma się zbierać?? do lansu z głośną muzyką rapową jeździ się wolno :kox:

Opublikowano

a po co ma się zbierać?? do lansu z głośną muzyką rapową jeździ się wolno :kox

ale spod świateł jak sie rusza :naughty: a obok golf 3 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.