Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tv kupiony :kox: teraz czas na PS3 :naughty:

kup X-boxa 360 to sie bedziemy grami wymieniac :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tv kupiony :kox: teraz czas na PS3 :naughty:

kup X-boxa 360 to sie bedziemy grami wymieniac :naughty:

jestem zagorzałym fanatykiem PlayStation :cool1:
Opublikowano

Kup PS3 to będziemy się grami wymieniać ;)

Opublikowano

Kup PS3 to będziemy się grami wymieniać ;)

:oklaski:
Opublikowano

ile teraz kosztuje PS3??

Opublikowano

ile teraz kosztuje PS3??

999-1499 zł
Opublikowano

Ja w najbliższym czasie zaiwestuje w PS Move ;) Genialna sprawa.

Opublikowano

PS3 jest nie przerabialna a ja mam gierki ze cene plyty czyli ok 10zl :tongue4:

Opublikowano

PS3 jest nie przerabialna a ja mam gierki ze cene plyty czyli ok 10zl :tongue4:

ja zawsze orginalne gry kupuje :wink4: na PS2 tez mam same orginały :cool1:
Opublikowano

tylko benzyna :wallbash:

to chyba + :wink4:

Opublikowano

zobaczcie co na stole stoi :naughty: (od 0:26s)

Opublikowano

Sobieski ? :sick3:

Opublikowano

halo nie spać nowy tydzień się rozpoczął:>[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:35_________________________________________________dla mnie z przebojami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sobieski ? :sick3:

nie chodzi o to czy dobra czy nie, ale o to że to nasza polska wóda :kox:

pewnie angaż Bruce Willis-a w reklame Sobieskiego w tym pomógł :)[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:36_________________________________________________[quote name=wera :) ]

halo nie spać nowy tydzień się rozpoczął:>

dla mnie z przebojami :polew: :polew: :polew:

co...w ciąży Jesteś :?: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Kierownik doskonale wiesz, że ja na chwilę obecną benzyny bym w życiu nie chciał.. chyba, że S5 lub R8... ale dla mnie liczy się tylko TDI :naughty:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________[quote name=wera :) ]

halo nie spać nowy tydzień się rozpoczął:>

dla mnie z przebojami :polew: :polew: :polew:

co...w ciąży Jesteś :?: :polew:

nie :polew: oszalales

dopiero mnie wczoraj oswiecilo ze miesiac jezdzilam bez przegladu :blink: :blink:

Opublikowano

PS3 jest nie przerabialna a ja mam gierki ze cene plyty czyli ok 10zl :tongue4:

Rafi, PS3 jest już przerabialny ;) Kosztuje to jakieś 400zł ale jest ;)

Ja przerabiać nie mam zamiaru. A za gry płacę praktycznie 10-20zł. Kupuję powiedzmy za 150zł, przejdę, sprzedam za 130-140zł, albo wymieniam na Śniadeckich na inną za 10-20zł ;) Jeśli mi się jakaś gra wybitnie spodoba to albo zostawiam, albo kupuję na allegro 4-5 miesiący później za bezcen ;) A w tym czasie przechodzę inne i opycham dalej :D

BTW, zaraz znowu wybuchnie wojna TDI vs. Benzyna :polew:

Opublikowano

No panowie do Soboty, za chwile wyjazd do szklarskiej poręby ...

Miłego tygodnia dla wszystkich :)

:hi:

Opublikowano
:pilot:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.