Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:confused4: współczuję

:(

:hi:

Ja od zeszłej niedzieli byłem tylko w środę w pracy. Ale i tak nie nacieszyłem się sielanką , bo w niedzielę zmarł ojciec mojej żonki, no i siedzę w chałupie w atmosferze wiecie jakiej. Cały weekend taki będzie :(

kondolencje :confused4:

Dzięki,

choć mnie akurat śmierć teścia jakoś nie poruszyła, ale teraz z Agi pociechy nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

współczucia Tomek dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny ;(

mi się weekend rozpoczął bardzo miło.. dostałem ciekawą propozycję.. ale o tym może niedługo ;)

EDIT: Ci którzy byli zainteresowani koszulkami regionalnymi proszę o zapoznanie się z wątkiem... proszę jeśli ktoś ma również jakiś kontakt z Nowekiem o napisanie do Niego czy weźmie czy może ktoś wpisze się na listę za niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też dobrze... dotarła przesyłeczka na którą czekałem od dawna :dance: coniektórzy wiedzą ocb :cool1:

Właśnie pyknąłem GP Monaco w deszczu (F1 2010) i się zje**łem jak koń po westernie :kox: ale zwycięstwo syci :pali: W związku z tym... na zdrowie :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel! Pochwal się furą, nie początkiem weekendu ;)

Reniu jak tam F1? Niemogłem się doczekać tego tytułu, ale teraz nei ma siuty na zbędne wydatki, poza tym słyszałem kiepski opinie o modelu jazdy...

Swoją drogą to któregoś dnia będę musiał na cały dzień do Torunia skoczyć i zostawić furkę do mycia, odkurzania, woskowania, a przede wszystkim prania tapicerki :D Tylko cały dzień bez fury w Toruniu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu jak tam F1? Niemogłem się doczekać tego tytułu, ale teraz nei ma siuty na zbędne wydatki, poza tym słyszałem kiepski opinie o modelu jazdy...

Pierwsza sprawa na czym grasz? Chcesz na pieca? NO problem... chwila i masz kopie :D

Dupny model jazdy? R U kidin' me? Ustaw na poziomie trudności wyższym niż średni i idzie się posrać :decayed: btw ja "męczyłem" się na srednim w Monaco (deszcz) :>

Przy okazji kierka jest bardzo mile widziana przy takich gierkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my otwieramy 3 flaszkę i nie zajmujemy sie na te chwile care audio :kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:40_________________________________________________aaaaaaaaaaaaa

a my mamy kody do F1 chce ktoś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny... na koniec taka mała dygresja... podczas gdy np. w Shifcie po kilku piankach jeździ mi się świetnie tak przy F1, przy takim samym znieczuleniu nie ba bata bym wygrał wyścig :naughty:

To pozwala mi twierdzić iż model jazdy nie jest tak bardzo skopany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu jak tam F1? Niemogłem się doczekać tego tytułu, ale teraz nei ma siuty na zbędne wydatki, poza tym słyszałem kiepski opinie o modelu jazdy...

Pierwsza sprawa na czym grasz? Chcesz na pieca? NO problem... chwila i masz kopie :D

Dupny model jazdy? R U kidin' me? Ustaw na poziomie trudności wyższym niż średni i idzie się posrać :decayed: btw ja "męczyłem" się na srednim w Monaco (deszcz) :>

Przy okazji kierka jest bardzo mile widziana przy takich gierkach ;)

Manny... na koniec taka mała dygresja... podczas gdy np. w Shifcie po kilku piankach jeździ mi się świetnie tak przy F1, przy takim samym znieczuleniu nie ba bata bym wygrał wyścig :naughty:

To pozwala mi twierdzić iż model jazdy nie jest tak bardzo skopany ;)

Na PS3 ;) Dobrze wiedzieć, jak będzie wolna siuta to z chęcią zakupię i się przekonam. Najwyżej opchnie się dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o potwierdzanie koszulek!!! należy się jednak liczyć z prawdopodobnie wyższym kosztem jeśli kolejni będą rezygnować.. więc jeśli ktoś ma ochotę to wpisujcie się za Noweka, Grzecha i za Kierownika (1 sztuka)... bo ja składałem zapytanie o 28 sztuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...