Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zobaczymy, szukam czegos taniego bo sam nie wiem jak to wyjdzie a niechce kupe kasy w to topic, ale wydaje mi sie ze bedzie :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak zdejmę tłumik,zaraz za katem to bardzo głośno będzie moja niunia wyć? musze plecionkę wymienić :wallbash:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:55_________________________________________________Może ktoś już miał taki przypadek :kwasny:

Opublikowano

panowie kto ma kable i jest wstanie podjechac do mnie ?? pilne

Opublikowano

no zobaczymy, szukam czegos taniego bo sam nie wiem jak to wyjdzie a niechce kupe kasy w to topic, ale wydaje mi sie ze bedzie :good:

zapewne na czerwono chcesz rezać :naughty:

audi1039.jpg

Opublikowano

A tak wygląda moja niunia jak narazie w środku cała goła i rozebrana :(

http://i51.tinypic.com/2wphyyh.jpg

WTF? Co kombinujesz?

Opublikowano

To jest autko naszego kolegi klubowicza z torunia... widziałem je pare razy.. ale to było dawno... wiec nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Opublikowano

Witam klubowiczów z kuj-pom :hi:

Wybieram się na oględziny klubowej A4 B5 I lift 2.8 --> http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-8-v6-30v-quattro-1998r-i1276997316.html#gallery

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36169.0;highlight=czarek

Znacie może to autko?

Widzieliście jak się prezentuje wizualnie i technicznie?

Co sądzicie? :)

:hi:

znam bardzo dobrze to autko :>

polecam :good:

Opublikowano

wstawać i arbait arbait... :naughty:

Opublikowano

Ale o so chosiiii :strachliwy:

Opublikowano

no zobaczymy, szukam czegos taniego bo sam nie wiem jak to wyjdzie a niechce kupe kasy w to topic, ale wydaje mi sie ze bedzie :good:

zapewne na czerwono chcesz rezać :naughty:

audi1039.jpg

chyba bym sie :sick3: jak bym tak mial w sierodku

Opublikowano

:hi:

jaką TV polecacie?? "N" ,Cyfra + czy Polsta Cyfrowy??

o "N" na razie same złe rzeczy słysze ze z umowami przekręty robią :mysli:

Opublikowano

Braszka ma N i jest zadowolony.

Opublikowano

no zobaczymy, szukam czegos taniego bo sam nie wiem jak to wyjdzie a niechce kupe kasy w to topic, ale wydaje mi sie ze bedzie :good:

zapewne na czerwono chcesz rezać :naughty:

audi1039.jpg

chyba bym sie :sick3: jak bym tak mial w sierodku

wcześniej pisałeś co innego w Swoim wątku w dziale "moja A4" :cool1:

no napewno wnetrze nie przecietne :naughty: ale ja sobie na razie napewno odpuszcze

Opublikowano

ja mam cyfre z multiroomem i za***iście poki nie skonczy sie 6 godz i trzeba leciec w moim przypadku na dol do glownego dekodera i zaladowac ale cyfra ogolnie spoko kanaly lux no i najwazniejsze ze grand prix na canal plus a ekstraliga na tvp sport a reszta to tylko mily dodatek! :kox:

Opublikowano

no zobaczymy, szukam czegos taniego bo sam nie wiem jak to wyjdzie a niechce kupe kasy w to topic, ale wydaje mi sie ze bedzie :good:

zapewne na czerwono chcesz rezać :naughty:

audi1039.jpg

chyba bym sie :sick3: jak bym tak mial w sierodku

wcześniej pisałeś co innego w Swoim wątku w dziale "moja A4" :cool1:

no napewno wnetrze nie przecietne :naughty: ale ja sobie na razie napewno odpuszcze

WTF? "nie przecietne", wcale nie oznacza ze mi sie podoba........

Opublikowano

najwazniejsze ze grand prix na canal plus a ekstraliga na tvp sport a reszta to tylko mily dodatek! :kox:

:sick3:

ja licze na Lige Mistrzów i polska Ekstraklase w piłke nożna :kox: .... a nie tam żużel :laghing2:

Opublikowano

Fajne koła do nowszych autek... ale w parze musiał by być zawias na odpowiedniej wysokości:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166791.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.