Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne koła do nowszych autek... ale w parze musiał by być zawias na odpowiedniej wysokości:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166791.0

u Karola na avancie fajnie by wyglądały :naughty:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

masz nad czym mysleć :naughty:

Jest nawet spore zainteresowanie nimi więc jeśli ktoś chciałby to powinien się szybko orientować :naughty:

:siema::kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

kolejna nieprzespana noc przy PS-ie :lazy:

:kox:

Opublikowano

:siema:

kolejna nieprzespana noc przy PS-ie :lazy:

:kox:

Masz tylko Fifę czy coś jeszcze? Moglibyśmy w coś popykać :D VTW, podaj swoje PSN ID
Opublikowano

mam jeszcze Killzone 2....ale nie włączylem tego jeszcze nawet bo mam zbyt ważne mecze do rozegrania w FIFI-e :sarcastic:

skąd mam zczytać to PSN ID ??

Opublikowano

Koledzy, chyba w tym tygodniu odpuścimy spota :mysli: Nie sądzę by frekwencja była zadowalająca tymbardziej że do tej pory cicho w temacie.

Opublikowano

Może trzeba już puścić listę ? zobaczymy kto się wpisze i wogóle :)

Opublikowano

Działaj... nie trzeba specjalnego pozwolenia na to ;):decayed:

Opublikowano

lepiej będzie puścić liste osób których nie będzie :sarcastic:

Opublikowano

Ja odpadam w ten weekend, mała wycieczka do Sopotu :D

Grzechu PSN - PlayStation Network, załóż konto i podaj nick, będziesz mógł ściągać demka, grać online itp.

Killzone 2 też mam ;)

Opublikowano

gdyby spot byl w CB to z checia bym wpadl.... Można ??

Opublikowano

No to puszczam

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.

Opublikowano

Ja odpadam w ten weekend, mała wycieczka do Sopotu :D

Grzechu PSN - PlayStation Network, załóż konto i podaj nick, będziesz mógł ściągać demka, grać online itp.

Killzone 2 też mam ;)

założylem konto ale nie mogę wejść :wallbash:

nick mam grzechu4don :cool1:

Opublikowano

tym razem sobie nie odpuszcze

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.Komar865

3.

Opublikowano

Ostatnio nikogo z Torunia nie było to teraz pewnie sam Toruń się zjedzie :kox:

Opublikowano

obaczymy :mysli:

Opublikowano

Ostatnio nikogo z Torunia nie było to teraz pewnie sam Toruń się zjedzie :kox:

Coś już jest ustawione że nie chcecie przyjechać czy jak mamy to rozumieć?
Opublikowano

Nie twórzmy teorii spiskowych, to tylko taki żarcik z mojej strony :naughty: ja i tak odpadam ze względów rodzinnych.

Opublikowano

Ok :good: ja nic nie tworze tak zapytałem bo dziwnie zabrzmiało :evil:

Opublikowano

taaa

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:40_________________________________________________Wszyscy tak narzekają że trudno teraz prawko zadać itd.są też tego plusy :naughty: nie ma kolejek w Wydziale komunikacji :polew: odebranie twardego dowodu zajęło mi 3minuty z zegarkiem w ręku :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:44_________________________________________________co wy,śpicie? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.