Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam nie śpie :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Konsola :polew:

Opublikowano

Konsola :polew:

heh wale w sieci non stop :kox:
Opublikowano

juz wszyscy spia :mysli:

ja teraz czekam w pracy na zmiane czasu i godzinka za free :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry: po zmianie czasu
Opublikowano

:hi:

na forum chyba zapomnieli przestawic czas :mysli:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 08:55_________________________________________________

raczej stypa

a właśnie, jakis spocik to dzis jest organizowany :mysli:

właśnie zauważyłem ze cos stypa jest tu ostatnimi czasy :tongue4:

i nie zapominajcie dziś ze spotem że godzinke wcześniej sie ciemno zrobi :gwizdanie:

o ile ktoś sie pisze wogóle na ten spot dzisiejszy :mysli:

milego dzionka wszystkim, pozdrowionka od majkiego :good:

Opublikowano

właśnie co z dziejszym spotem ;>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ekipa z Torunia z dzisiejszego spotu wypada... bo widze że brak chętnych ani żadnej pozytywnej nicjatywy ze strony kolegów z Bydgoszczy...

kicha sie zrobiła straszna tutaj

Opublikowano

bo widze że brak chętnych ani żadnej pozytywnej nicjatywy ze strony kolegów z Bydgoszczy...

mógłbym wpaśc ale czy to mam sens :wink4:
Opublikowano

ojj widye ye spotz umieraja nie dobrze ...

Opublikowano

ojj widye ye spotz umieraja nie dobrze ...

wejście smoka :polew:
Opublikowano

:hi:

witojcie ;)

Opublikowano

I co,pojechał kto na spota?

Opublikowano

chyba spota w Toronto nie bylo :confused4:

a szkoda bo my w Bydgoszczy ostatnio zrobilismy pomimo ze nikt z Torunia nie zawital :confused4:

Opublikowano

chyba spota w Toronto nie bylo :confused4:

a szkoda bo my w Bydgoszczy ostatnio zrobilismy pomimo ze nikt z Torunia nie zawital :confused4:

widze ze musze zrobic ,come back, jak juz majki marke zmienił i reki na pulsie nie trzyma to kicha sie zrobiła :sick3:

mam nadzieje ze nie musze przypominać gdy woziłem sie Audi jakie spoty organizowałem i mobilizowałem innych :naughty:

przykro mi gdy tu zaglądam i takie rzeczy czytam :confused4:

pozdrowionka dla wszystkich :)

Opublikowano

WItam,

Czy wlasciciele B6tek mogliby cos powiedziec na temat samochodu z silnikiem BFB ? Kumpel chce kupic ten samochod z tego co mowil to wyglaskany model, pierwszy wlasciciel cala ksiazka serwisowa prowadzona w polsce w ASO.

http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C15794923.html

Nr VIN jesli ktos ma wglad :) WAUZZZ8E53A367294

Opublikowano

chyba spota w Toronto nie bylo :confused4:

a szkoda bo my w Bydgoszczy ostatnio zrobilismy pomimo ze nikt z Torunia nie zawital :confused4:

widze ze musze zrobic ,come back, jak juz majki marke zmienił i reki na pulsie nie trzyma to kicha sie zrobiła :sick3:

mam nadzieje ze nie musze przypominać gdy woziłem sie Audi jakie spoty organizowałem i mobilizowałem innych :naughty:

przykro mi gdy tu zaglądam i takie rzeczy czytam :confused4:

pozdrowionka dla wszystkich :)

w Toruniu robimy spociki co najmniej dwa razy w tygodniu i to nie tylko przy autkach.... także nie jest źle...

Opublikowano

:hi:

pomimo że taki dzień zadumy troszke i przemysleń nad grobami bliskich

pogoda jest piekna więc miłego i spokojnego dzionka, bezpiecznej jazdy przede wszystkim :cool1:

pozdrowionka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.