Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tej robocie to sie na wolne nie zanosi :wallbash::wallbash::wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe no to nie ciekawie ale myślę że trzeba znowu jakiegoś porządnego spocika zorganizować bo ostatnio jak to nawet Majki napisał że coś się spieprzyło :wallbash:

Opublikowano

Hehe no to nie ciekawie ale myślę że trzeba znowu jakiegoś porządnego spocika zorganizować bo ostatnio jak to nawet Majki napisał że coś się spieprzyło :wallbash:

dokładnie :tongue4:

Opublikowano

w tej robocie to sie na wolne nie zanosi :wallbash::wallbash::wallbash:

kabel to nie przedszkole :cool1:
Opublikowano

w tej robocie to sie na wolne nie zanosi :wallbash::wallbash::wallbash:

kabel to nie przedszkole :cool1:

:nabijasie:

nie przesadzaj :polew: to ciekawe jak ja ma swoja prace opisać :gwizdanie:

możesz na jeden dzionek do mnie przyjśc wtedy sie okaże :shocked:

Opublikowano

Dzwonię na Milicję :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________

anglik a ani słowa o tym w ogłoszeniu :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167995.0

Nie wiedziałem, że to anglik :wallbash:

Na forum oraz na allegro jest napisane, że fura jest z UK. :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

BRAWO LECH POZNAŃ :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Lech ładnie pocisnał :naughty: pozdrowienia z pomorza :hi:

Opublikowano

no a tu cisza... nie spimy :> :>

Opublikowano

Kto śpi ten śpi :cool1:

Opublikowano

ja dopiero pójde spać za niedługo :kox:

:hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 07:18_________________________________________________

możesz na jeden dzionek do mnie przyjśc wtedy sie okaże :shocked:

:no:

nie chce maluchem jeździć :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:49_________________________________________________podobny do mnie :shocked::polew:

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101104/BYDGOSZCZ01/856687642

słaba wymówka :mysli: ale nie spodziewałem się konkretniejszej odpowiedzi :polew:

Opublikowano

:siema:

Rafi chlopaku jesli chodzi o godziny i tryb pracy to chyba wpadles z deszu pod rynne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

Rafi chlopaku jesli chodzi o godziny i tryb pracy to chyba wpadles z deszu pod rynne :polew: :polew: :polew:

chyba tak :wallbash:

Opublikowano

anglik a ani słowa o tym w ogłoszeniu :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167995.0

Nie wiedziałem, że to anglik :wallbash:

Na forum oraz na allegro jest napisane, że fura jest z UK. :gwizdanie: :tongue4:

Na forum tak, w ogloszeniu nie było, chyba że zostało to dopisane.

Tak w ogóle to dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

:hi:

Jak tam Reniu? Dzisiaj upgrade kompa? :D

Opublikowano

:no4: niestety nie...

wczoraj już był :buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.