Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

l :hi: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________tą fotkę to tak na szybko wkleiłem myślałem że będzie normalny format nawet nie sprawdzałem [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:14_________________________________________________a jak was tak ciekawi ta fota to zapraszam do garażu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że miejsce powinni zaproponować już toruńscy gospodarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego proszę pamiętać o ciepłych majtach i kalesonach cold0.gif

Nie ma co dramatyzować, przecież to jeszcze nie żadna zima :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ale mialam do czytania kurcze (brak neta ;( ) a dzis odmrazacz do zamkow kupilam bo dzis o 5 to lipa byla z dostaniem sie do srodka :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam koledzy mija wieczór? :cool1:

U mnie niestety pracowicie :ad: i nieźle przygrywa mi radyjko: http://scfire-mtc-aa03.stream.aol.com:80/stream/1065 (link do wklejenia w url np. w winampie)[br]

EDIT

może dorzućmy się do SRTB? http://www.dzieciom.srtb.pl/

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł :brawo: Jeśli było by u nas jakieś konkretne zainteresowanie, to może moglibyśmy się oficjalnie pod to podpiąć jako A4-Klub.pl oddział kujawsko-pomorski? Mógłbyś Jędrek zagadać z Orzechem? Oczywiście tylko wtedy, gdy na prawde chcemy włączyć się w tą akcję. No ale to trzeba już konkretnie działać... Mikołajki tuż tuż...

Fajnie było by podjechac do dzieciaków i zrobic u nich spota bez podziałów, wszystko dla dzieci :) Na pewno miały by większą frajdę niż my... co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam koledzy mija wieczór? :cool1:

U mnie niestety pracowicie :ad: i nieźle przygrywa mi radyjko: http://scfire-mtc-aa03.stream.aol.com:80/stream/1065 (link do wklejenia w url np. w winampie)[br]

EDIT

może dorzućmy się do SRTB? http://www.dzieciom.srtb.pl/

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł :brawo: Jeśli było by u nas jakieś konkretne zainteresowanie, to może moglibyśmy się oficjalnie pod to podpiąć jako A4-Klub.pl oddział kujawsko-pomorski? Mógłbyś Jędrek zagadać z Orzechem? Oczywiście tylko wtedy, gdy na prawde chcemy włączyć się w tą akcję. No ale to trzeba już konkretnie działać... Mikołajki tuż tuż...

Fajnie było by podjechac do dzieciaków i zrobic u nich spota bez podziałów, wszystko dla dzieci :) Na pewno miały by większą frajdę niż my... co o tym myślicie?

W 100% się z tobą zgadzam Reniu ;) Niech się jeszcze inni wypowiedzą: czy są chętni do pomocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której jutro widzimy się w strzyżawie? no i może mała lista chętnych na wyjazd (żebyśmy wiedzieli na kogo czekać):

LISTA NA WYJAZD DO TORUNIA:

1. jedrekx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja stanąłem na wysokości ostatnio, sam podjechałem inna marką i zmobilizowałem też ziomków z torunia troszkę, nie wiem czy jutro podjadę ale napewno się postaram. dam znać

pozdro dla :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której startujemy ze Strzyżawy? i mam nadzieję, że nie zapier... tylko jedziemy w miarę normalnym tempem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której startujemy ze Strzyżawy? i mam nadzieję, że nie zapier... tylko jedziemy w miarę normalnym tempem...

16.20 - 16.30 :hi: ja będę jechał spokojnie, jak ktoś będzie chciał się wyrwać do przodu to proszę bardzo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...