Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

snieg to sypal jak jechalem o 5 rano :wink4: narmalnie porazka :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 08:55_________________________________________________ale moj plug szedl :polew: caly czas do przodu

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Witka,

moja przeprawa do Torunia bez problemów droga odśnieżona. Jak już zjechałem z krajówki to :quattro: pokazało swoje oblicze!!!! :kox: :kox:

Coś pięknego...

Opublikowano

Nowek!! :buhaha: :buhaha: :buhaha: Daj cynka jak będziesz w Bydgoszczy :cool1:

Opublikowano

Słuchajcie miałem dzisiaj małą przygodę, jadąc na wysokich obrotach (3000) samochód dmuchał ciepłem bezproblemowo ale jak tylko wrzuciłem na piąty bieg i obroty spadły do 1500 i niżej zaczęło wiać chłodem. Dopiero jak dojechałem do Torunia samochód "jakby" się rozgrzał. Przypomnę tylko, że wczoraj było zimniej a objaw nie było. Czy ktoś przypuszcza dlaczego tak się działo??

Będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Słuchajcie miałem dzisiaj małą przygodę, jadąc na wysokich obrotach (3000) samochód dmuchał ciepłem bezproblemowo ale jak tylko wrzuciłem na piąty bieg i obroty spadły do 1500 i niżej zaczęło wiać chłodem. Dopiero jak dojechałem do Torunia samochód "jakby" się rozgrzał. Przypomnę tylko, że wczoraj było zimniej a objaw nie było. Czy ktoś przypuszcza dlaczego tak się działo??

Będę wdzięczny za pomoc.

moze termostat :mysli:

Opublikowano

Też tak myślę ale raz grzeje raz nie??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ma ktoś nr. do Buby??

Opublikowano

mada faka.. oto co mnie przywitało przed garażem

dsc01708k.jpg

80 cm sniegu ... 30 minut wachlowania

Opublikowano

Też tak myślę ale raz grzeje raz nie??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ma ktoś nr. do Buby??

jak kompa podlanczalem to juz Ci mowilem ze chyba cos nie tak z ta temperatura

Opublikowano

Też tak myślę ale raz grzeje raz nie??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ma ktoś nr. do Buby??

jak kompa podlanczalem to juz Ci mowilem ze chyba cos nie tak z ta temperatura

Dzisiaj idę kupić ten czujnik. Może to wszystko wyjaśni wymiana zdaje się być prosta bo jest opis na Dz. Technicznym

Opublikowano

ja dziś odśnieżałem rano od 7:30 do 9:17... masakra... ale A3 dzielnie robiła za pług w drodze na UTP :decayed: droga zajęła mi 20 minut (os. Nad Wisłą - UTP)

Opublikowano

kto dzis jedzie sie pobawic na sniegu :naughty:

Opublikowano

A gdzie?

Opublikowano

to co robimy jakieś wspólne bocurowanie popołudniową porą ?

Opublikowano

ja się nigdzie nie ruszam, mam już dość śniegu...

Opublikowano

Zależy gdzie, no i również zależy od tego czy odkopię garaż by wyprowadzić auto.

Opublikowano

ja dzisiaj żabke byłem odpalić bo stoi od kilku dni i na dotyk poszło :kox:

PS nie wiecie jak reaguje klosz DEPO na płyn do szyb ten odmrażający(lampy są dośc przymarznięte po obu stronach)?? chyba nie pęknie przy nagłej zmianie temp :mysli:

Opublikowano

no wlasnie miejsce by trzeba znalesc bo myslalem ze pod jakims marketem ale tam moze byc duzo autek

Opublikowano

można by na placu beemkowiczów przy toruńskiej

zresztą ja hasam od rana i na wieczorne pojeżdżawki na bank pojadę

Opublikowano

Da się tam dojechać? Ostatnim razem byłem tam latem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.