Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raz jest, raz jej nie ma :disgust: dodam ją jeszcze raz.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raz jest, raz jej nie ma :disgust: dodam ją jeszcze raz.

teraz jest :good:
Opublikowano

zalałem za 60 zł. i mi komp pokazuje że 90km moge zrobić :wallbash: chyba kupie sobie klekota :mysli:

Opublikowano

na 90% wieczorem będę na placu beemkowiczów

toruńska przy zajezdni

wczoraj zorałem plac wzdłuż i wszerz i było przekozacko, bezpiecznie i z dala od gamoni w niebieskich mundurkach

dla chętnych na przyjazd : weźcie ze sobą jakieś miotełki bo się przydadzą

Opublikowano

W sumie w zime to jeszcze mniej,bo połowę km zrobie w miejscu jak będe ruszał :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________BubaAKP możliwe że cie na leśnym widziałem? Tzn. czarną cygarete?

Opublikowano

zalałem za 60 zł. i mi komp pokazuje że 90km moge zrobić :wallbash: chyba kupie sobie klekota :mysli:

:polew: doi Cię pięknie te 180kucyków ..... bierz klekota,widziałeś jak żabka się zbiera ładnie :kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________w sumie wychodzi 14,5litrów na 100....to chyba nie tak źle :gwizdanie:
Opublikowano

Ej klekot w Q :mysli: tego jeszcze nie było

Opublikowano

Ej klekot w Q :mysli: tego jeszcze nie było

kumpel ma b5 1.9TDI Avant w Q :cool1:
Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

najłatwiej klekota w Q dostać 2.5TDI V6 :evil:

Opublikowano

Jeszcze po wymianie rozrządu mi kilma nie działa i słabo ogrzewanie grzeje :wallbash: masakra, ten wyklepany amor zamarzł i wali niemiłosiernie na dziurach :confused4: normalnie 1 krok do przodu 3 w tył z nią.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:42_________________________________________________

najłatwiej klekota w Q dostać 2.5TDI V6 :evil:

te 2.5 mają coś podobno z głowicami.

Opublikowano

Jeszcze po wymianie rozrządu mi kilma nie działa i słabo ogrzewanie grzeje :wallbash: masakra, ten wyklepany amor zamarzł i wali niemiłosiernie na dziurach :confused4: normalnie 1 krok do przodu 3 w tył z nią.

sprawdź termostat albo nagrzewnice :wink4:

też miałem kłopoty z żabką po tamtej zimie :decayed:

Opublikowano

Coś czuje że to termostat,jak wymieniałem pompe wody to go widziałem i sie zastanawiałem czy może by go sparawdzić no ale lenistwo wzięło górę i to są tego skutki :thumbdown: a miałem go jak na tacy.

Opublikowano

na 90% wieczorem będę na placu beemkowiczów

toruńska przy zajezdni

wczoraj zorałem plac wzdłuż i wszerz i było przekozacko, bezpiecznie i z dala od gamoni w niebieskich mundurkach

dla chętnych na przyjazd : weźcie ze sobą jakieś miotełki bo się przydadzą

Daj znać o której to się pojawię. :evil:

Opublikowano

I wkońcu spryski zaczęły działać :radocha: Po 4 dniach męczarni a tak to jest jak się nie chciało letniego płynu :wallbash: zlać i wlać zimowego do -60 C jak na syberię :polew:

Opublikowano

W sumie w zime to jeszcze mniej,bo połowę km zrobie w miejscu jak będe ruszał :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________BubaAKP możliwe że cie na leśnym widziałem? Tzn. czarną cygarete?

tak mogłeś mnie widzieć

co do 2,5 V6 to mają one wadę wałków w głowicach które się wycierają i pada cała hydraulika

już nie pamiętam w którym roku usunięto wadę. Niemniej jeśli ktoś planuję takie auto to musi bardzo dokładnie to sprawdzić bo koszt jest bardzo duży

Opublikowano

2.5 tdi poprawione jest od 2003 albo 2004 (silniki, który oznaczenie rozpoczyna się na B)... ja dziś śmigam cały dzień A6 i quattro daje radę.. zwłaszcza jak się ESP i ASR wyłączy to pięknie leci bokiem :naughty:

PRZYPOMINAM O WPŁATACH NA KOSZULKI!!!! im później przelejemy, tym później dostaniemy koszulki. a ja nie mam zamiaru wykładać...

Opublikowano

Tak, to silniki specjalnej troski, tutaj możesz poczytać o wadach poszczegolnych wersje tego motoru:

http://www.a6klub.pl/a6-c5-silniki-25tdi-v6-wszystkie-typy-kompendium-wiedzy-vt13669.htm (od jakiegoś czasu trzeba być zalogowanym)

Opublikowano

nowa A6 :gwizdanie: nie podoba mi się :disgust:

http://moto.onet.pl/238578,8190841,2,zdjecie.html

myślałem że tylko BMW robi się coraz brzydsze :wallbash:

Opublikowano

nowa A6 :gwizdanie: nie podoba mi się :disgust:

http://moto.onet.pl/238578,8190841,2,zdjecie.html

myślałem że tylko BMW robi się coraz brzydsze :wallbash:

Fakt chyba idą w złą stronę :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.