Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzechu jaki Ty zmienny, niedawno mowiles, ze b6 3.0 Q :lol1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na B6 pozostało 15% :decayed: ja z dnia na dzień też się już przekonuje, jakie auto będzie następne... :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko :siema:

Opublikowano

Grzechu jaki Ty zmienny

:naughty:

musze się dowiedziec tylko jak z tym regulowanym zawieszeniem jest,ale to w swoim czasie :decayed:

na b6 3.0 pozostało 85% w przypadku nie kupienia Allroad-a,15% to BMW E38 polift 2000/2001 :cool1:

lubie tak sobie główkować i szperać na Allegro :kox:

Opublikowano

a co chcesz wiedzieć o tym zawieszeniu? odnośnie 2.5 tdi to słyszałeś, że najlepiej od 2003 w górę?

Opublikowano

Allroada też mażna fajnie zrobić :kox: na glebę z nim, do tego fajne koło i nie ma ciula na Mariolkę :kox:

grayallroad11.jpg

tylko nie 2.5TDi, no i jak będzie zawieszenie do roboty to można popłynąć :no:

Opublikowano

na B6 pozostało 15% :decayed: ja z dnia na dzień też się już przekonuje, jakie auto będzie następne... :gwizdanie:

Ja przypomnę tylko, że jak przyjdzie co do czego to i tak możecie kupić coś innego. O ile się nie mylę to Ty Jedręk poszukiwaleś a4, ale się nie znalazło, Wiśnia też chciał co innego, zresztą ja chciałam a6 c5 albo bmw e46 a mam b6 :gwizdanie:

Ale ja też mam postanowienie noworoczne i to długoterminowe.................... muszę na to uzbierać 80.000zł :polew:

Opublikowano

ja o tym wiem ;) tak jak mówisz - szukałem B7 S-line Avant 2.0 tdi, a jeżdżę A3 w takim wyposażeniu jak szukałem A4 ;) ja tylko muszę poczekać do sierpnia/września...

Opublikowano

a co chcesz wiedzieć o tym zawieszeniu? odnośnie 2.5 tdi to słyszałeś, że najlepiej od 2003 w górę?

a to nie były te 150KM ?? te 180KM chyba były już dobre :mysli:

Reniu piękny Allroad :good:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a6-allroad-i1378030258.html

:naughty:

Opublikowano

Flyer miał np. 2.5 180 (oznaczenie AKE)... poprawione 2.5 rozpoczynają się z oznaczeniami na B**

Opublikowano

No tak, jeśli autokrata jest dla Ciebie skarbnica wiedzy to gratuluję ;)

Opublikowano

za pare lat nie bedzie ani diesli ani benzyn... wszystko elektrik

Opublikowano

Czyli wykastrowana moto(?)ryzacja... coś co już próbują zrobić z F1 :wallbash:

Opublikowano

dla mnie porzadny silnik zaczyna sie od V8... dzwiek rewelacja

w v6 tez przyjemnie mruczy..

Opublikowano

No to na dzięńdoberek mój ulubiony dźwięk kutra rybackiego... f@ak! :jerk:

Old Panzer - Audi V8

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

No tak, jeśli autokrata jest dla Ciebie skarbnica wiedzy to gratuluję ;)

szczerze to pierwszy raz u nich byłem :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 09:47_________________________________________________

No to na dzięńdoberek mój ulubiony dźwięk kutra rybackiego... f@ak! :jerk:

Old Panzer - Audi V8

uśmiech właściciela wszystko wyjaśnia :kox:

siemanko wszystkim :hi:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 09:49_________________________________________________no i coś ode mnie na miły poranek (nie musze pisać że chodzi o panienki :wink4: )

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.