Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo ustalone co 2 tygodnie raz Torun raz Bydgoszcz i po co komplikacje_??

nOWEK KOMPLIKACJE SA od dawna jak sie zimno zrobilo...i od czasu kiedy Grzechowi nie chce sie do centrum jechac bo z Fordonu ma daleko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

a mowa także była taka jeśli na spot nie przyjedzie więszkość z poprzedzajacych miast to miejsce zostaje to samo ... tak się umawialiśmy Panowie... . .. spot który miałbyc w Toruniu odbył sie własnie w Karczmie.... ... wiec... o co chodzi?? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:46_________________________________________________ja do centrum Bydgoszczy na 20 minut stania moge podjechać ale póżniej jednak wolałbym gdzieś usiąść w okolicy z wami , bo nie jedzie się na chwile 100 km ... wy również nie byli byście zadowoleni aby przyjechać do Torunia na kilka minut dla samego potupania nóżkami .. był spot w Karczmie dla waszej wygody... a i tak nikt nie przyjechał....prócz Grzegorza, sorry ale taka jest Prawda Panowie .. znów sie zaczynacie się kłócić... Poważni, Dorośli ludzie a zachowujecie sie jak gówniarze... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian mylisz sie...co do tego ze kolejne spot jesli sie nikt nie pojawi odbywaja sie do skutku w danym miesie to masz racje....ale juz co do tego spotu w karcznmie to nie byl spot planowany...tylko Majki zaproponowal ostatnie spotkanie w staym roku...a na planowany w Bydgoszczy nikt nie przyjechal!!!!

RENIU ZAKŁADAJ WATEK BYDGOSKI - DLA TYCH KTORZY LUBIA STAC I MARZNAC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie rób podziałów żadnych grup bo to zupełnie bez sensu... niektórzy napisali że pasuje pizzernia... to chyba nie jest dla was wielki problem poświecić 10 km na dojazd z centrum do Fordonu prawda? przecież nikt nie chce źle tylko poprostu normalnie pogadać ze wszystkimi w ciepełku, takie spoty gdy są na wolnym powietrzu wtedy kiedy jest poniżej -10 odstaszają od przyjazdu tych którzy chcieliby zabrać na spotkanie Żone i np Małe dziecko... myślmy o wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zaslepke na sprysk w zderzaku bo ktos pozyczyl;/[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:14_________________________________________________proponuje zrobic fajnego spota tzn testy sprawnosciowe test losia parkowanie takie pierdoly jazda na czas :wink4: Zima oczywscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony moge powiedzieć jedno że jeśli mam być w fordonie to i podjade z wami pogadać do centrum na tą chwile, daleko nie ma... więc na to się pisze czy tutaj czy tutaj nie ma znaczenia, ale jak już napisałem wyżej chodzi tylko o poprostu o warunki takie by każdemu odpowiadało[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:15_________________________________________________

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:14_________________________________________________proponuje zrobic fajnego spota tzn testy sprawnosciowe test losia parkowanie takie pierdoly jazda na czas :wink4: Zima oczywscie

oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chce watek dla lubiacych swoje auta...i lubiacych obok nich stac!! :evil:

A jesli ktos ma problemy bo jest zimno...to przeciez ja nikomu nie bronie siedziec w pizzerni... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze ostatnio to GRZESIOWI malo co pasuje...bo jesli kolej bedzie na spot w Toronto i bedzie "trzeba stac" kolo PIP to ja sie pojawie...wystrczy popatrzec na fotki w jakich warunkach sie spoty odbywaly kiedys :gwizdanie: Jada na spot jade sie przwietrzyc a nie z domu do knajpy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem postac przy furkach porobic foto pujsc sobie na kawe albo na piwo??? Ostatnio rok temu byla zgrana ekipa i nie bylo problemu zeby nawet majki do nas przyjechal i sobie wypil

ogólnie mam zwałe trochę z tej dyskusji, ale i tak jest :good::tongue4:

majki nie wielbłąd nawet w bydgoszczy napić się mósi :> :kox:

Artur nie przesadzaj z tym wątkiem :tongue4:

uważam że trochę przewrażliwiony jesteś ale rozumiem Cię i po części popieram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki poprostu wk***ia mnie to ze wiecznie jest problem bo jest zimno...a jak sie zrobi ciepło to bedzie problem ze bez sensu jest stac kolo aut jak mozna by cos porobic!!

Dlatego proponuje watek dla tych co lubia stac (np. ja) i dla tych co musza jesc i pic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wtrace mimochodem zeby zmienic temat :D

Artur w razie jakbys zapomnial (albo nie pamietal gdzie sa) to mam Twoje klucze do radia. Jakbys je na gwalt potrzebowal to daj znac. Jesli nie to chetnie jeszcze chwile je potrzymam bo sytuacja jest taka ze do dnia dzisiejszego nie mielismy okazji ich uzyc... Tak czy inaczej jakbys potrzebowal to pisz, dzwon pusc golebia pocztowego czy cos to Ci je podrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę stać nie przeszkadza mi to tylko rozchodzi się o to żeby nie było takiej sytuacji że przyjeżdżamy i okazuje się że mija 30 min i wszyscy zaczynają się zwijać (nie licząc ważnych spraw liczy się że się przyjedzie). Ja nie mówię żeby jechać z domu do knajpy tak jak piszesz Artur, ale robienie jakiś głupich podziałów to wydaje mi się nie mieć żadnego sensu, a na koniec to proponuje na wiosnę, lato zastanowić się poważnie nad innymi propozycjami tak jak kolega z Brodnicy jeziorka lub coś innego. Przecież nie trzeba siedzieć tylko w Bydgoszczy czy Toruniu są inne miasta i klubowicze, którzy z nich pochodzą. A puki co trzymajmy się tego co jest :good: i rozumiem że widzimy się tak jak wyżej ? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.................... :angry: :angry: :angry: :angry:

proponuje zrezygnować z kilku spotów

pozniej jak wam sie zachce to nawet do krakowa pojedziecie.

Dropsone .. chyba sie dogadamy indywidualnie.

poszlo pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...