Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA pizza.gif

1.Grzechu + bonus

2.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: tak wstępnie napisze że jeśli ktoś ma ochotę ruszyć predzej do Bydgoszczy na pizze ... to z Torunia wyjeżdzamy około 16:10

zbiórka na parkingu Piotra i Pawła przy Broniewskiego

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA pizza.gif

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.

Opublikowano

jakby co to wylece po Was do Strzyżawy :kox: i pojedziemy razem pizza.gif

jeszcze się zgadamy dokładnie jak będzie wiadomo kto ,co i jak :good:

Opublikowano

wporządku :good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:58_________________________________________________

Bartosz by chciał ale nie może ;(

w łóżku z dziewczyną też tak masz?? :polew: :polew: :polew:

tam zawsze daje rade :cool1:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:39_________________________________________________Kempes_1985 :notworthy: za pierwszego świeckiego spota,furka :good: [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________a ten co przejeżdżał przez stację klekotem A4 B5 po lifcie,srebrną na klubowych ramkach i sie nie przyłączył zasługuje na :bicz::naughty:

Opublikowano

fotki chłopaki zrobiliście ?

Opublikowano

fotki chłopaki zrobiliście ?

na 2 furki to troche lipa,poza tym mój telefon w naprawie,a ten zabytek co mam w zastepstwie nie posiada takiej funkcji :kwasny:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:47_________________________________________________Mam nadzieje że jeszcze nie raz sie spotkamy z Dominikiem i zachęcimy innych z ŚW do spotów :good:

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

Opublikowano

Właśnie, przy którym Tesco, jaka ulica?

Opublikowano

Tesco na ulicy Torunskiej a dokładniej na rodzie Torunskim...dolny parking

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA pizza.gif

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA pizza.gif

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.WIŚNIA + bonus (zależy jak żonka będzie sie czuła)

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:41_________________________________________________A po mnie kto wyjedzie? :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________Chociaż do osielska ;( :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

WIŚNIA dzięki za spota :yeee: :yeee: :yeee:

No a kolega ze srebrnej A4 faktycznie mógł się chociaż na chwile zatrzymać :thumbdown:

O ile się nie mylę to był to Djevent http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=56709

Tak więc 1 spot :a4fan: w Świeciu zaliczony :cool1:

Opublikowano

Właśnie, przy którym Tesco, jaka ulica?

Dokładnie tutaj:

http://tinyurl.com/36mzo5h

***

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1. Grzechu + bonus

2. Damian + bonus

3. Krzychu + bonus

4. WIŚNIA + bonus (zależy jak żonka będzie sie czuła)

5. Reniu

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1. Grzechu + bonus

2. Damian + bonus

3. Krzychu + bonus

4. WIŚNIA + bonus (zależy jak żonka będzie sie czuła)

5. Reniu

6. Artur

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1. Grzechu + bonus

2. Damian + bonus

3. Krzychu + bonus

4. WIŚNIA + bonus (zależy jak żonka będzie sie czuła)

5. Reniu

6. Artur

7. Jędrek

Opublikowano

a będą jakieś dziewczyny? żeby moja żonka sie nie nudziła :naughty:

Opublikowano

nowe mody :naughty:

84f9ef06dfd20609a.jpg

Opublikowano

Coś wiem ale nic nie powiem nie_powiem.gif

Opublikowano

Coś wiem ale nic nie powiem nie_powiem.gif

może zaczną się poruszać po forum to będą wiedzieli o co kaman :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.