Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS-a jej odda w zamian :decayed:

:polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

Opublikowano

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

chyba mało konkretnie mu proponujesz albo faktycznie jest pipa :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________ale wiesz ze na Noweka trzeba poprawkę brać :gwizdanie:

Opublikowano

PS. wracam do zywych...wiec bede wkoncu mogl uczestniczyc w spotach i zyciu forum :> :> :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

chyba mało konkretnie mu proponujesz albo faktycznie jest pipa :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________ale wiesz ze na Noweka trzeba poprawkę brać :gwizdanie:

dostal konktetna cene ze scigniecie tego chromu i malowanie ale on woli kombinowac a ja sie nie prosze, bo mam to gdzies kto to mu zrobi :wink4:

Opublikowano

No bo wiecie... dawać i prosić to chyba zbyt wiele ;)

Opublikowano

Artur myślisz ze piaskowaniem czy szlifowaniem osiągniesz powłokę do malowania? Grubo się mylisz dziś zwiedziłem w bdg i okolicach np Naklo czy Łochowo bądź na błoniu galwanizacje na lotnisku wiec ściemy mi nikt nie wklejał wszędzie to samo gadali! Wiec Artur rozumiem i dziękuje za propozycje jest możliwość pokrycia felg farba ale to od padnie bo o ile wiesz chrom to jest nikiel miedzy cynk czy;li 3 warstwy potem dopiero jest aluminium.Mechanicznie to jest najłatwiejsza sprawa ale czaso chłonna , a chemicznie koszta za jedna felgę są ok 400zl.Jezeli gwarantujesz mi min 2 lata gwar to spoko jutro zawożę ci felgi i powodzenia.z

Opublikowano

Artur myślisz ze piaskowaniem czy szlifowaniem osiągniesz powłokę do malowania? Grubo się mylisz dziś zwiedziłem w bdg i okolicach np Naklo czy Łochowo bądź na błoniu galwanizacje na lotnisku wiec ściemy mi nikt nie wklejał wszędzie to samo gadali! Wiec Artur rozumiem i dziękuje za propozycje jest możliwość pokrycia felg farba ale to od padnie bo o ile wiesz chrom to jest nikiel miedzy cynk czy;li 3 warstwy potem dopiero jest aluminium.Mechanicznie to jest najłatwiejsza sprawa ale czaso chłonna , a chemicznie koszta za jedna felgę są ok 400zl.Jezeli gwarantujesz mi min 2 lata gwar to spoko jutro zawożę ci felgi i powodzenia.z

Raz swoje powiedzialem i slowa nie zmieniam...

PS. W wykład z tego co to jest chrom to mialem na 2roku studiow :polew: bo akurat robilem inzyniera z chemii :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

uuf... nareszcie chłopacy sie dogadali :polew:

:kawa:

miłego dzionka :>

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 08:53_________________________________________________Siema z rana :cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

uuu, widzę że ciśnienia nima dziś na forum :gwizdanie:

miłego dzionka wiara :>

Opublikowano

mi juz 2x ukradli moja 80 a trzeci raz próbowali ale multilock ich wtedy powstrzymal :confused4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :cool1:

Opublikowano

co tu taka stypa dzisiaj :shocked:

Opublikowano

co tu taka stypa dzisiaj :shocked:

bo jest weekend i wszyscy odpoczywaja hehhehe :drunk:

Opublikowano

a nasza sa na podium :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.