Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie mówi że chciał się pozbyć chromu z felg ale piaskowanie nie zdało egzaminu, więc trzeba usuwać go chemicznie a to z kolei poważne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie mówi że chciał się pozbyć chromu z felg ale piaskowanie nie zdało egzaminu, więc trzeba usuwać go chemicznie a to z kolei poważne koszty.

potwierdzam wersję Renia, tez to tak zrozumiałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę Nowek Ci pożyczyć maszynę do ściągania chromu, jest u mnie w podpisie ale podejrzewam że nie będzie Cię na nia stać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

chyba mało konkretnie mu proponujesz albo faktycznie jest pipa :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________ale wiesz ze na Noweka trzeba poprawkę brać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. wracam do zywych...wiec bede wkoncu mogl uczestniczyc w spotach i zyciu forum :> :> :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

Nowek jestes pipa i tyle...proponuje Ci zrobienie tych felg a Ty kombnujesz jak kon pod gore...

chyba mało konkretnie mu proponujesz albo faktycznie jest pipa :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________ale wiesz ze na Noweka trzeba poprawkę brać :gwizdanie:

dostal konktetna cene ze scigniecie tego chromu i malowanie ale on woli kombinowac a ja sie nie prosze, bo mam to gdzies kto to mu zrobi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur myślisz ze piaskowaniem czy szlifowaniem osiągniesz powłokę do malowania? Grubo się mylisz dziś zwiedziłem w bdg i okolicach np Naklo czy Łochowo bądź na błoniu galwanizacje na lotnisku wiec ściemy mi nikt nie wklejał wszędzie to samo gadali! Wiec Artur rozumiem i dziękuje za propozycje jest możliwość pokrycia felg farba ale to od padnie bo o ile wiesz chrom to jest nikiel miedzy cynk czy;li 3 warstwy potem dopiero jest aluminium.Mechanicznie to jest najłatwiejsza sprawa ale czaso chłonna , a chemicznie koszta za jedna felgę są ok 400zl.Jezeli gwarantujesz mi min 2 lata gwar to spoko jutro zawożę ci felgi i powodzenia.z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur myślisz ze piaskowaniem czy szlifowaniem osiągniesz powłokę do malowania? Grubo się mylisz dziś zwiedziłem w bdg i okolicach np Naklo czy Łochowo bądź na błoniu galwanizacje na lotnisku wiec ściemy mi nikt nie wklejał wszędzie to samo gadali! Wiec Artur rozumiem i dziękuje za propozycje jest możliwość pokrycia felg farba ale to od padnie bo o ile wiesz chrom to jest nikiel miedzy cynk czy;li 3 warstwy potem dopiero jest aluminium.Mechanicznie to jest najłatwiejsza sprawa ale czaso chłonna , a chemicznie koszta za jedna felgę są ok 400zl.Jezeli gwarantujesz mi min 2 lata gwar to spoko jutro zawożę ci felgi i powodzenia.z

Raz swoje powiedzialem i slowa nie zmieniam...

PS. W wykład z tego co to jest chrom to mialem na 2roku studiow :polew: bo akurat robilem inzyniera z chemii :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 08:53_________________________________________________Siema z rana :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...