Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprawdz czy filtrem oleju i nigdzie nie ucieka... przy oringu

Czemu akurat tam ?? :mysli:

Ten wyciek pojawił się po tym jak trochę go pocisnąłem do Torunia i z powrotem. 160-140 non stop. To był pt. wieczór, w sobotę jechałem do Sopotu i już czułem zapach oleju jak stałem gdzieś na światłach. ale nie sądziłem że aż tyle może mi oleju zlecieć. Jak spojrzałem ostatnio to widziałem że ten wyciek jest gdzieś bardziej w górnej części silnika bo olej kapał na układ dolotowy (chyba :) ) który biegnie do turbiny. Tam jest temp. i stąd ten zapach :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________Dzisiaj powrót, autostradą już nie wracam ;( ;( ;( ;( nie chcę bulić jak coś by się stało :)

jeśli kapał na ukłąd dolotowy obstawiam wyciek pod pokrywą zaworów :gwizdanie:

widziałem taki przypadek w 1.8 T B6, tzn zmonitorowałem już coś takiego kiedyś :naughty:

Opublikowano

ja juz po studiach :closed: ...sesja zaliczona zostalo napisac pracy i koniec :yeah::banan3::pali:

Opublikowano

zazdroszczę... a Ty tak właściwie to na której uczelni studiowałeś?

Opublikowano

napierw chemie na UTP (inz) i teraz tez na UTP - mgr

Opublikowano

fajna uczelnia :decayed:

Opublikowano

Ale tu stypa dzisiaj :thumbdown:

Opublikowano

fajna uczelnia :decayed:

fajna jak sie ja konczy dwa razy :tongue4:

Opublikowano

mi wystarczy jak raz ją skończę... na uzupełniające już chyba wybiorę Toruń albo Poznań..

Opublikowano

mi wystarczy jak raz ją skończę... na uzupełniające już chyba wybiorę Toruń albo Poznań..

:hi:

pierd.... studia zostan NINJA :decayed::naughty:

Opublikowano

czy z kuj-pom tylko Petara robil chipa u Rogala?? a moze ktos robil u Rob555 z Tun-up w Gdansku??

Opublikowano

:hi:

:kawa:

pozdro dla wszystkich :cool1:

miłego początku tygodnia :gwizdanie:

Opublikowano

widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:

Opublikowano

widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:

kocham tego gościa :naughty:

jest moim idolem :>

Opublikowano

widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:

kocham tego gościa :naughty:

jest moim idolem :>

Szkoda, bo ktoś już na forum ma dokładnie taki sam :gwizdanie: trza poszukać innego pixa :disgust:

* * *

Dziendoberek koleżanki i koledzy :kawa:

Opublikowano

widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:

kocham tego gościa :naughty:

jest moim idolem :>

Szkoda, bo ktoś już na forum ma dokładnie taki sam :gwizdanie: trza poszukać innego pixa :disgust:

* * *

Dziendoberek koleżanki i koledzy :kawa:

wlasnie gdzieś juz go widzialem, myslisz ze identyczny mam :mysli:

poszukam innego :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, jak znajdziesz cos lepszego to podmienisz sobie, tymczasem nmasz taki:

denirorobert2.jpg

[edit]

No patrz... taki sam znalazłem :D

Opublikowano

widze Majkel ze nowy Avatarek :gwizdanie:

kocham tego gościa :naughty:

jest moim idolem :>

teraz może być :mysli:

żebyś nie mruczał po nosem :tongue4:

Szkoda, bo ktoś już na forum ma dokładnie taki sam :gwizdanie: trza poszukać innego pixa :disgust:

* * *

Dziendoberek koleżanki i koledzy :kawa:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 09:24_________________________________________________ale jaja Reniu :polew:

takie same znaleźliśmy w tym samy czasie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.