Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :lazy:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 08:37_________________________________________________[br]

[edit]

Kto chętny na status Klubowicza? :gwizdanie:

http://www.mototok.pl/Klub-supersamochodow-Krzysztofa-Holowczyca-a210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No to jeszcze tylko jeden egzamin :D Na stypendium jadę, będzie kasa na mody :evil:

Jędrek pytania jakie ja miałem wysłałem na forum naszego kierunku. Nie pamiętam pytań pozostałych 2 osób. Na pewno było też coś w stylu Czy zarządzanie projektami jest odrębną dziedziną nauki i dlaczego. Generalnie pełen luzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem, że ogólnie lajtowo i podpowiadała trochę.. mam nadzieję, że mi też się uda chociaż na 3 i mieć spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem, że ogólnie lajtowo i podpowiadała trochę.. mam nadzieję, że mi też się uda chociaż na 3 i mieć spokój..

Mi się udało na 5 rozwalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek o ile sie nie myle to MichalG23 kupil gdzies w Twoich okolicach mieszkanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 16:26_________________________________________________jest tu ktoś czy kujawsko-pomorskie zapadło w sen zimowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek o ile sie nie myle to MichalG23 kupil gdzies w Twoich okolicach mieszkanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 16:26_________________________________________________jest tu ktoś czy kujawsko-pomorskie zapadło w sen zimowy :evil:

:cicho:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam fotek czesciowo juz go rozebralem przod skasowany maska blotniki chłodnica lampyprzednia szyba reszta ok i tylni prawy blotnik i zderzak[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:01_________________________________________________jak cos to fotki czesci moge zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Odnośnie mojej przygody z autkiem, uszczelka od pokrywy silnika przyczyną wycieku. Zastanawia mnie fakt, że w przeciągu 14 miesięcy użytkowania wymieniam ją już 3 raz :mysli: :mysli: Jakieś sugestie ???

Poza tym wyciek płynu chłodzącego. Ale w tym wypadku trzeba było dobry zacisk założyć gdzieś na trójniku.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...