Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pamiętam tego :embarrassed:

ja nie pamiętam momentu jak szliśmy spać(pamiętam coś że młoda marudziła żebym się nie rozpychał w nocy),ostatnie co pamiętam to właśnie jak kobieta wyrywa Ci z ręki Tyskie,i wnosi Martini i jakieś tam jeszcze butelki z balkonu :polew: potem to był poranek i Twoja facjata na korytarzu :polew:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki tu dziś spokój :guma:

wszyscy pewnie odpoczywają :drinks::decayed:

Opublikowano

nie pamiętam tego :embarrassed:

ja nie pamiętam momentu jak szliśmy spać(pamiętam coś że młoda marudziła żebym się nie rozpychał w nocy),ostatnie co pamiętam to właśnie jak kobieta wyrywa Ci z ręki Tyskie,i wnosi Martini i jakieś tam jeszcze butelki z balkonu :polew: potem to był poranek i Twoja facjata na korytarzu :polew:

to kiedy powtórka ? :naughty: [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:11_________________________________________________i może kempes w końcu wpadnie :naughty: a nie w ..uja wali :rant:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:13_________________________________________________[quote name=wera :) ]

jaki tu dziś spokój :guma:

wszyscy pewnie odpoczywają :drinks::decayed:

ostatnio w ogole stypa sie tu robi :gwizdanie:

Opublikowano

were wescie na melanzyk mnie nikt nie zapraszal :cool1:

Opublikowano

nie pamiętam tego :embarrassed:

ja nie pamiętam momentu jak szliśmy spać(pamiętam coś że młoda marudziła żebym się nie rozpychał w nocy),ostatnie co pamiętam to właśnie jak kobieta wyrywa Ci z ręki Tyskie,i wnosi Martini i jakieś tam jeszcze butelki z balkonu :polew: potem to był poranek i Twoja facjata na korytarzu :polew:

to kiedy powtórka ? :naughty:

i może kempes w końcu wpadnie :naughty: a nie w ..uja wali :rant:

w każdej chwili :evil:

Kempes karniaka ma jak w banku :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Poniedziałek :confused4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Poniedziałek :confused4:

:bry: a ja mam jeszcze dwa dni wolnego :radocha: :radocha:

Opublikowano

:hi:

Ja nie mam wolnego od początku roku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wystarczy iść do najbliższego lekarza po wolne :song:

ewentualnie rzucić hasło do słuchawki "biore urlop na żądanie" :gwizdanie:

Opublikowano

ewentualnie rzucić hasło do słuchawki "biore urlop na żądanie" :gwizdanie:

nie w każdej firmie to przejdzie :gwizdanie: a jak przejdzie to bardzo szybko dostajesz wypowiedzenie :decayed:

a ja mam jeszcze wolne do jutra... dziś tylko WF :kox:

Opublikowano

Farciarz ;P Ja po basenie, właśnie na ergonomię spadam ;P

Opublikowano

to miłej nauki ergonomii... cholernie nudny przedmiot :wallbash:

Opublikowano
:hi: ale macie tematy :polew: [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 17:04_________________________________________________w sumie,mam pytanko :naughty: gdzie teraz spot jest?
Opublikowano

masz w podwieszonym...gdzie spot :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie,mam pytanko :naughty: gdzie teraz spot jest?

w podwieszonym jest że w bydg......3-ci raz z rzędu :przebiegly:
Opublikowano

Grzechu bo jakbys czytal co sie pisze, to bys wiedzial, ze ostatnio chlopaki z Toronto sami pisali ze ich nie bedzie wiec-termin przepadl...a My (bydg) nie widzielismy sensu, jechac do Trn zeby stac tam samemu :polew:

wiec na przyszlosc zanim wstawisz taki komentarz...to lepiej rusz reszte szarych komorek i pomysl :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.